Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 27
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje + 51
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -57
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -59
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Kick (muški) - M1 (2018/17)
Kick (muški) - M2 (2016)
Kick (muški) - M3 (2015)
Kick (muški) - M4 (2014)
Kick (muški) - M5 (2013)
Kick (muški) - M6 (2012)
Kick (muški) - M7 (2011/2010)
Kick (ženski) - Ž1 (2018/17)
Kick (ženski) - Ž2 (2016)
Kick (ženski) - Ž3 (2015)
Kick (ženski) - Ž4 (2014)
Kick (ženski) - Ž5 (2013)
Kick (ženski) - Ž6 (2012)
Kick (ženski) - Ž7 (2011/2010)
Kick (muški) - M2 (2016)
K030
308
0
ROBERT GRGIĆ (MAG-LI)
169
0
DUJE PEŠA (DONAT)
100
IVAN MILARDOVIĆ (IM)
402
DOMAGOJ TOPIĆ (POSKOK)
102
DAVID KARIN (IM)
458
MATE SESAR (KOČERIN)
95
ANTE KUJUNDZIĆ MIŠEVIĆ (IM)
413
MATEO PENAVA (POSKOK)
109
ANTONIO MUNITIĆ (IM)
K032
309
0
ANTE VULIĆ (MAG-LI)
172
0
GAŠPAR ŽIVKOVIĆ (DONAT)
267
JOSIP RAOS (IM)
404
IVAN BAKULA (POSKOK)
107
JOSIP JUROŠ (IM)
493
SLAVKO LONČAR (POSKOK)
487
VALENTIN MRŠIĆ (IM)
399
BRUNO ŠEGO (POSKOK)
104
JOSIP ŽARKOVIĆ (IM)
K033
169
0
DUJE PEŠA (DONAT)
100
0
IVAN MILARDOVIĆ (IM)
K034
402
0
DOMAGOJ TOPIĆ (POSKOK)
102
0
DAVID KARIN (IM)
K035
458
0
MATE SESAR (KOČERIN)
95
0
ANTE KUJUNDZIĆ MIŠEVIĆ (IM)
K036
413
0
MATEO PENAVA (POSKOK)
109
0
ANTONIO MUNITIĆ (IM)
K037
309
0
ANTE VULIĆ (MAG-LI)
267
0
JOSIP RAOS (IM)
K038
404
0
IVAN BAKULA (POSKOK)
107
0
JOSIP JUROŠ (IM)
K039
493
0
SLAVKO LONČAR (POSKOK)
487
0
VALENTIN MRŠIĆ (IM)
K040
399
0
BRUNO ŠEGO (POSKOK)
104
0
JOSIP ŽARKOVIĆ (IM)
K041
100
0
IVAN MILARDOVIĆ (IM)
102
0
DAVID KARIN (IM)
K042
95
0
ANTE KUJUNDZIĆ MIŠEVIĆ (IM)
109
0
ANTONIO MUNITIĆ (IM)
K043
309
0
ANTE VULIĆ (MAG-LI)
107
0
JOSIP JUROŠ (IM)
K044
493
0
SLAVKO LONČAR (POSKOK)
399
0
BRUNO ŠEGO (POSKOK)
K045
100
0
IVAN MILARDOVIĆ (IM)
109
0
ANTONIO MUNITIĆ (IM)
K046
309
0
ANTE VULIĆ (MAG-LI)
399
0
BRUNO ŠEGO (POSKOK)
K048
109
0
ANTONIO MUNITIĆ (IM)
399
0
BRUNO ŠEGO (POSKOK)
Medalists
1. BRUNO ŠEGO, POSKOK - POSUŠJE
2. ANTONIO MUNITIĆ, Imotski
3. ANTE VULIĆ, Magone Livno
3. IVAN MILARDOVIĆ, Imotski