Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 27
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje + 51
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -57
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -59
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Kick (muški) - M1 (2018/17)
Kick (muški) - M2 (2016)
Kick (muški) - M3 (2015)
Kick (muški) - M4 (2014)
Kick (muški) - M5 (2013)
Kick (muški) - M6 (2012)
Kick (muški) - M7 (2011/2010)
Kick (ženski) - Ž1 (2018/17)
Kick (ženski) - Ž2 (2016)
Kick (ženski) - Ž3 (2015)
Kick (ženski) - Ž4 (2014)
Kick (ženski) - Ž5 (2013)
Kick (ženski) - Ž6 (2012)
Kick (ženski) - Ž7 (2011/2010)
Mlađi kadeti - 33
A001
142
1
JOSIP RAŠIĆ (IM)
391
0
MARKO BARIŠIĆ (ŠUJICA )
A002
38
2
TONKO MLADINA (MARJAN)
339
0
FILIP MAMIĆ (TKDKBB)
A003
472
0
ANTE BILONIĆ (MONTR)
77
2
AHMED MAZIĆ (HVOJNIC)
32
LEO TARAŠIĆ (MARJAN)
A004
427
2
DOMINIK BOTA (MONTR)
203
0
DAVID OROZ (HVOJNIC)
44
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
A005
181
2
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
363
0
JOZO SLIŠKO (KORYO-T)
357
FILIP BIŠKO (POSKOK)
A020
142
0
JOSIP RAŠIĆ (IM)
38
2
TONKO MLADINA (MARJAN)
A021
77
1
AHMED MAZIĆ (HVOJNIC)
32
2
LEO TARAŠIĆ (MARJAN)
A022
427
1
DOMINIK BOTA (MONTR)
44
2
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
A023
181
2
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
357
0
FILIP BIŠKO (POSKOK)
A042
38
2
TONKO MLADINA (MARJAN)
32
0
LEO TARAŠIĆ (MARJAN)
A043
44
2
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
181
0
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
A060
38
0
TONKO MLADINA (MARJAN)
44
2
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. BEPO UVODIĆ, Marjan
2. TONKO MLADINA, Marjan
3. FRANKO ŠEPAROVIĆ, Forteca Korčula
3. LEO TARAŠIĆ, Marjan