Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 27
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje + 51
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -57
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -59
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Kick (muški) - M1 (2018/17)
Kick (muški) - M2 (2016)
Kick (muški) - M3 (2015)
Kick (muški) - M4 (2014)
Kick (muški) - M5 (2013)
Kick (muški) - M6 (2012)
Kick (muški) - M7 (2011/2010)
Kick (ženski) - Ž1 (2018/17)
Kick (ženski) - Ž2 (2016)
Kick (ženski) - Ž3 (2015)
Kick (ženski) - Ž4 (2014)
Kick (ženski) - Ž5 (2013)
Kick (ženski) - Ž6 (2012)
Kick (ženski) - Ž7 (2011/2010)
Mlađe kadetkinje - 36
B012
47
2
GABRIELA JURIĆ (MARJAN)
278
0
JOSIPA TONKOVIĆ (IM)
B013
422
2
PIA FILIPIN (MONTR)
307
0
TOMISLAVA TINA STANIĆ (KORYO-T)
B014
420
0
PETRA NAKIĆ (MONTR)
333
2
GORDANA RADAŠ (MAG-LI)
143
NINA TADIĆ (IM)
B015
36
0
PETRA SILOBRČIĆ (MARJAN)
329
2
MERJEM MEHIĆ (MAG-LI)
151
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
B016
438
2
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
393
0
ANA KRSTANOVIĆ (ŠUJICA )
226
KARLA GADŽO (IM)
B028
47
2
GABRIELA JURIĆ (MARJAN)
422
0
PIA FILIPIN (MONTR)
B029
333
2
GORDANA RADAŠ (MAG-LI)
143
0
NINA TADIĆ (IM)
B030
329
0
MERJEM MEHIĆ (MAG-LI)
151
2
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
B031
438
0
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
226
0
KARLA GADŽO (IM)
B040
47
2
GABRIELA JURIĆ (MARJAN)
333
0
GORDANA RADAŠ (MAG-LI)
B041
151
0
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
438
2
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
B046
47
0
GABRIELA JURIĆ (MARJAN)
438
2
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
Osvajači medalja
1. DOBRILA ŠIŠKO, Monter
2. GABRIELA JURIĆ, Marjan
3. KAJA ANTEA JELIĆ, DIV KNIN
3. GORDANA RADAŠ, Magone Livno