Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 27
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje + 51
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -57
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -59
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Kick (muški) - M1 (2018/17)
Kick (muški) - M2 (2016)
Kick (muški) - M3 (2015)
Kick (muški) - M4 (2014)
Kick (muški) - M5 (2013)
Kick (muški) - M6 (2012)
Kick (muški) - M7 (2011/2010)
Kick (ženski) - Ž1 (2018/17)
Kick (ženski) - Ž2 (2016)
Kick (ženski) - Ž3 (2015)
Kick (ženski) - Ž4 (2014)
Kick (ženski) - Ž5 (2013)
Kick (ženski) - Ž6 (2012)
Kick (ženski) - Ž7 (2011/2010)
Kick (muški) - M7 (2011/2010)
K166
187
0
FRANO CURAĆ (FORTECA)
202
0
LUKA PLEĆAŠ (CROSTAR)
K168
251
0
ROKO BRNADIĆ (IM)
406
0
JOSIP KAPULAR (POSKOK)
K169
189
0
LORENCO TOMAŠIĆ (FORTECA)
446
0
LJUBO MARKOTA (POSKOK)
114
EMANUEL LAŽETA (IM)
K170
193
0
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
414
0
PETAR SENJAK (POSKOK)
486
STIPE MRŠIĆ (IM)
K171
140
0
FILIP MAJIĆ (IM)
441
0
PETAR ROMIĆ (POSKOK)
20
JOSIP MILIĆEVIĆ (CROSTAR)
K172
187
0
FRANO CURAĆ (FORTECA)
251
0
ROKO BRNADIĆ (IM)
K173
446
0
LJUBO MARKOTA (POSKOK)
114
0
EMANUEL LAŽETA (IM)
K174
414
0
PETAR SENJAK (POSKOK)
486
0
STIPE MRŠIĆ (IM)
K175
140
0
FILIP MAJIĆ (IM)
20
0
JOSIP MILIĆEVIĆ (CROSTAR)
K176
251
0
ROKO BRNADIĆ (IM)
114
0
EMANUEL LAŽETA (IM)
K177
414
0
PETAR SENJAK (POSKOK)
20
0
JOSIP MILIĆEVIĆ (CROSTAR)
K178
251
0
ROKO BRNADIĆ (IM)
20
0
JOSIP MILIĆEVIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. JOSIP MILIĆEVIĆ, Cro Star - Mostar
2. ROKO BRNADIĆ, Imotski
3. PETAR SENJAK, POSKOK - POSUŠJE
3. EMANUEL LAŽETA, Imotski