Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - 33
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 39
Kadeti A -49
Kadeti B -37
Juniorke +68
Mlađi kadeti - 33
A001
142
1
JOSIP RAŠIĆ (IM)
391
0
MARKO BARIŠIĆ (ŠUJICA )
A002
38
2
TONKO MLADINA (MARJAN)
339
0
FILIP MAMIĆ (TKDKBB)
A003
472
0
ANTE BILONIĆ (MONTR)
77
2
AHMED MAZIĆ (HVOJNIC)
32
LEO TARAŠIĆ (MARJAN)
A004
427
2
DOMINIK BOTA (MONTR)
203
0
DAVID OROZ (HVOJNIC)
44
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
A005
181
2
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
363
0
JOZO SLIŠKO (KORYO-T)
357
FILIP BIŠKO (POSKOK)
A020
142
0
JOSIP RAŠIĆ (IM)
38
2
TONKO MLADINA (MARJAN)
A021
77
1
AHMED MAZIĆ (HVOJNIC)
32
2
LEO TARAŠIĆ (MARJAN)
A022
427
1
DOMINIK BOTA (MONTR)
44
2
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
A023
181
2
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
357
0
FILIP BIŠKO (POSKOK)
A042
38
2
TONKO MLADINA (MARJAN)
32
0
LEO TARAŠIĆ (MARJAN)
A043
44
2
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
181
0
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
A060
38
0
TONKO MLADINA (MARJAN)
44
2
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. BEPO UVODIĆ, Marjan
2. TONKO MLADINA, Marjan
3. FRANKO ŠEPAROVIĆ, Forteca Korčula
3. LEO TARAŠIĆ, Marjan
Mlađe kadetkinje - 33
A006
76
0
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
396
0
GABRIJELA MIOČ (ŠUJICA )
419
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
497
HANA BEGO (MARJAN)
157
ELA ERCEGOVAC (DIVKNIN)
A007
55
0
RITA MALENICA (MARJAN)
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
233
MAŠA BILOPAVLOVIĆ (IM)
429
MANUELA BARIŠIĆ (MONTR)
373
FRANCISKA JOLIĆ (KORYO-T)
A024
76
2
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
419
0
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
A025
497
2
HANA BEGO (MARJAN)
157
1
ELA ERCEGOVAC (DIVKNIN)
A026
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
233
0
MAŠA BILOPAVLOVIĆ (IM)
A027
429
2
MANUELA BARIŠIĆ (MONTR)
373
0
FRANCISKA JOLIĆ (KORYO-T)
A044
76
2
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
497
1
HANA BEGO (MARJAN)
A045
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
429
0
MANUELA BARIŠIĆ (MONTR)
A061
76
1
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
Osvajači medalja
1. LAMIJA HASKOVIĆ, HTKD HVOJNICA
2. VANNA BRNABIĆ, Marjan
3. MANUELA BARIŠIĆ, Monter
3. HANA BEGO, Marjan
Mlađe kadetkinje - 39
B017
216
2
ANA MARETIĆ (FORTECA)
4
0
PETRA BUKVIĆ (CROSTAR)
229
MIA GLAVOTA (IM)
B018
31
2
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
370
0
IVA VUČEMIL (KORYO-T)
255
DEA MARJANOVIĆ (ST KWAN)
B019
158
1
ELENA VUČAK (DIVKNIN)
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
256
KATINA KATIĆ (ST KWAN)
69
KARMEN ERAKOVIĆ (MARJAN)
257
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B032
216
0
ANA MARETIĆ (FORTECA)
229
2
MIA GLAVOTA (IM)
B033
31
2
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
255
0
DEA MARJANOVIĆ (ST KWAN)
B034
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
256
0
KATINA KATIĆ (ST KWAN)
B035
69
0
KARMEN ERAKOVIĆ (MARJAN)
257
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B042
229
0
MIA GLAVOTA (IM)
31
0
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
B043
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
257
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B047
31
0
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
Osvajači medalja
1. AMANDA HUKIĆ, HTKD HVOJNICA
2. JANA ZANINOVIĆ, Marjan
3. MAGDALENA RUPČIĆ, St kwan
3. MIA GLAVOTA, Imotski
Kadeti A -49
C004
24
2
DENI HODŽIĆ (HVOJNIC)
66
1
TONI BOŽIĆ (MARJAN)
C005
349
2
BRUNO KNEZOVIĆ (POSKOK)
468
1
LOVRE MARUNČIĆ (TKDGUSA)
C006
385
2
ŠIMUN TOPIĆ (POSKOK)
230
0
MIRO KRALJEVIĆ (IM)
64
MARIN BATARELO (MARJAN)
C018
24
1
DENI HODŽIĆ (HVOJNIC)
349
2
BRUNO KNEZOVIĆ (POSKOK)
C019
385
2
ŠIMUN TOPIĆ (POSKOK)
64
0
MARIN BATARELO (MARJAN)
C036
349
0
BRUNO KNEZOVIĆ (POSKOK)
385
0
ŠIMUN TOPIĆ (POSKOK)
Osvajači medalja
1. BRUNO KNEZOVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. ŠIMUN TOPIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. DENI HODŽIĆ, HTKD HVOJNICA
3. MARIN BATARELO, Marjan
Kadeti B -37
C012
231
1
ANTE VUJEVIĆ (IM)
80
2
NAHID HASKOVIĆ (HVOJNIC)
C013
12
2
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
338
0
JOSIP MAMIĆ (TKDKBB)
C032
80
0
NAHID HASKOVIĆ (HVOJNIC)
12
2
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. MARKO PRANJIĆ, Forteca Korčula
2. NAHID HASKOVIĆ, HTKD HVOJNICA
3. JOSIP MAMIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. ANTE VUJEVIĆ, Imotski
Juniorke +68
D031
220
2
AZRA KLISURA (HVOJNIC)
238
0
SARA TOLIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. AZRA KLISURA, HTKD HVOJNICA
2. SARA TOLIĆ, Imotski
3. ----
3. ----