Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - 27
Mlađi kadeti - 43
Mlađi kadeti - 51
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 47
Kadeti B -53
Mlađi kadeti - 27
A010
18
2
IVAN MARIĆ (RUG)
311
0
MARKO(KONI) PERIĆ (KORYO-T)
A011
34
2
MARINO DUJMOVIĆ (MARJAN)
377
0
MARKO BAKULA (POSKOK)
A012
160
0
JAKOV NAKIĆ (DIVKNIN)
367
0
SLAVKO MADUNIĆ (KORYO-T)
A013
37
2
STANISLAV MIRIN (MARJAN)
451
0
FILIP VUKOJA (KOČERIN)
A036
18
16
IVAN MARIĆ (RUG)
34
3
MARINO DUJMOVIĆ (MARJAN)
A037
367
0
SLAVKO MADUNIĆ (KORYO-T)
37
2
STANISLAV MIRIN (MARJAN)
A057
18
2
IVAN MARIĆ (RUG)
37
0
STANISLAV MIRIN (MARJAN)
Medalists
1. IVAN MARIĆ, RUGVICA
2. STANISLAV MIRIN, Marjan
3. MARINO DUJMOVIĆ, Marjan
3. SLAVKO MADUNIĆ, KORYO-TG
Mlađi kadeti - 43
A016
162
2
MATIJA BRAČIĆ (DIVKNIN)
448
0
TOMA SARUN (MONTR)
A017
45
2
FRANCO DISOPRA (MARJAN)
387
0
TOMISLAV SENJAK (POSKOK)
A018
99
2
FRANKO MIHOVILOVIĆ (MARJAN)
331
0
NIKŠA KEŠKIĆ (MAG-LI)
A019
431
2
ANTE BAŠIĆ (MONTR)
395
0
MATE KELAVA (ŠUJICA )
A040
162
0
MATIJA BRAČIĆ (DIVKNIN)
45
2
FRANCO DISOPRA (MARJAN)
A041
99
1
FRANKO MIHOVILOVIĆ (MARJAN)
431
2
ANTE BAŠIĆ (MONTR)
A059
45
0
FRANCO DISOPRA (MARJAN)
431
2
ANTE BAŠIĆ (MONTR)
Medalists
1. ANTE BAŠIĆ, Monter
2. FRANCO DISOPRA, Marjan
3. FRANKO MIHOVILOVIĆ, Marjan
3. MATIJA BRAČIĆ, DIV KNIN
Mlađi kadeti - 51
A033
186
2
JAKOV REŠETAR (FORTECA)
318
0
IMRAN HADŽIĆ (KORYO-T)
163
NIKO BRAČIĆ (DIVKNIN)
A054
186
1
JAKOV REŠETAR (FORTECA)
163
2
NIKO BRAČIĆ (DIVKNIN)
Medalists
1. NIKO BRAČIĆ, DIV KNIN
2. JAKOV REŠETAR, Forteca Korčula
3. IMRAN HADŽIĆ, KORYO-TG
3. ----
Mlađe kadetkinje - 30
B007
153
0
MARIJA NIKIĆ (DIVKNIN)
176
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
B008
146
2
PAOLA PERKUŠIĆ (IM)
369
0
LUCIJA BARAĆ (POSKOK)
B009
204
2
ANA MARUNČIĆ (TKDGUSA)
389
1
ELENA ZRNO (ŠUJICA )
50
LEA VANTIĆ (MARJAN)
B010
152
0
LUCIA PALIĆ (DIVKNIN)
305
2
MATIJANA ANTEA STANIĆ (KORYO-T)
33
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
B011
235
2
MIA BULJAN (IM)
390
1
MARIJA BARIŠIĆ (ŠUJICA )
296
LUCIJA BEKAVAC (ST KWAN)
B024
176
2
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
146
1
PAOLA PERKUŠIĆ (IM)
B025
204
0
ANA MARUNČIĆ (TKDGUSA)
50
2
LEA VANTIĆ (MARJAN)
B026
305
0
MATIJANA ANTEA STANIĆ (KORYO-T)
33
0
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
B027
235
1
MIA BULJAN (IM)
296
2
LUCIJA BEKAVAC (ST KWAN)
B038
176
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
50
2
LEA VANTIĆ (MARJAN)
B039
33
0
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
296
0
LUCIJA BEKAVAC (ST KWAN)
B045
50
2
LEA VANTIĆ (MARJAN)
33
0
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
Medalists
1. LEA VANTIĆ, Marjan
2. MARIJA RUBELJ, Marjan
3. ANTONIA ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. LUCIJA BEKAVAC, St kwan
Mlađe kadetkinje - 33
A006
76
0
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
396
0
GABRIJELA MIOČ (ŠUJICA )
419
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
497
HANA BEGO (MARJAN)
157
ELA ERCEGOVAC (DIVKNIN)
A007
55
0
RITA MALENICA (MARJAN)
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
233
MAŠA BILOPAVLOVIĆ (IM)
429
MANUELA BARIŠIĆ (MONTR)
373
FRANCISKA JOLIĆ (KORYO-T)
A024
76
2
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
419
0
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
A025
497
2
HANA BEGO (MARJAN)
157
1
ELA ERCEGOVAC (DIVKNIN)
A026
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
233
0
MAŠA BILOPAVLOVIĆ (IM)
A027
429
2
MANUELA BARIŠIĆ (MONTR)
373
0
FRANCISKA JOLIĆ (KORYO-T)
A044
76
2
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
497
1
HANA BEGO (MARJAN)
A045
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
429
0
MANUELA BARIŠIĆ (MONTR)
A061
76
1
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
Medalists
1. LAMIJA HASKOVIĆ, HTKD HVOJNICA
2. VANNA BRNABIĆ, Marjan
3. MANUELA BARIŠIĆ, Monter
3. HANA BEGO, Marjan
Mlađe kadetkinje - 36
B012
47
2
GABRIELA JURIĆ (MARJAN)
278
0
JOSIPA TONKOVIĆ (IM)
B013
422
2
PIA FILIPIN (MONTR)
307
0
TOMISLAVA TINA STANIĆ (KORYO-T)
B014
420
0
PETRA NAKIĆ (MONTR)
333
2
GORDANA RADAŠ (MAG-LI)
143
NINA TADIĆ (IM)
B015
36
0
PETRA SILOBRČIĆ (MARJAN)
329
2
MERJEM MEHIĆ (MAG-LI)
151
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
B016
438
2
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
393
0
ANA KRSTANOVIĆ (ŠUJICA )
226
KARLA GADŽO (IM)
B028
47
2
GABRIELA JURIĆ (MARJAN)
422
0
PIA FILIPIN (MONTR)
B029
333
2
GORDANA RADAŠ (MAG-LI)
143
0
NINA TADIĆ (IM)
B030
329
0
MERJEM MEHIĆ (MAG-LI)
151
2
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
B031
438
0
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
226
0
KARLA GADŽO (IM)
B040
47
2
GABRIELA JURIĆ (MARJAN)
333
0
GORDANA RADAŠ (MAG-LI)
B041
151
0
KAJA ANTEA JELIĆ (DIVKNIN)
438
2
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
B046
47
0
GABRIELA JURIĆ (MARJAN)
438
2
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
Medalists
1. DOBRILA ŠIŠKO, Monter
2. GABRIELA JURIĆ, Marjan
3. KAJA ANTEA JELIĆ, DIV KNIN
3. GORDANA RADAŠ, Magone Livno
Mlađe kadetkinje - 39
B017
216
2
ANA MARETIĆ (FORTECA)
4
0
PETRA BUKVIĆ (CROSTAR)
229
MIA GLAVOTA (IM)
B018
31
2
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
370
0
IVA VUČEMIL (KORYO-T)
255
DEA MARJANOVIĆ (ST KWAN)
B019
158
1
ELENA VUČAK (DIVKNIN)
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
256
KATINA KATIĆ (ST KWAN)
69
KARMEN ERAKOVIĆ (MARJAN)
257
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B032
216
0
ANA MARETIĆ (FORTECA)
229
2
MIA GLAVOTA (IM)
B033
31
2
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
255
0
DEA MARJANOVIĆ (ST KWAN)
B034
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
256
0
KATINA KATIĆ (ST KWAN)
B035
69
0
KARMEN ERAKOVIĆ (MARJAN)
257
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B042
229
0
MIA GLAVOTA (IM)
31
0
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
B043
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
257
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B047
31
0
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
Medalists
1. AMANDA HUKIĆ, HTKD HVOJNICA
2. JANA ZANINOVIĆ, Marjan
3. MAGDALENA RUPČIĆ, St kwan
3. MIA GLAVOTA, Imotski
Mlađe kadetkinje - 47
B051
159
0
ANDREA SIGUT (DIVKNIN)
345
0
ANTEA RENIĆ (TKDKBB)
Medalists
1. ANTEA RENIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti B -53
D004
164
0
ANĐELO KAJIĆ (DIVKNIN)
376
2
LUKA PENAVA (POSKOK)
386
TOMISLAV SABLJO (POSKOK)
D013
376
2
LUKA PENAVA (POSKOK)
386
0
TOMISLAV SABLJO (POSKOK)
Medalists
1. LUKA PENAVA, POSKOK - POSUŠJE
2. TOMISLAV SABLJO, POSKOK - POSUŠJE
3. ANĐELO KAJIĆ, DIV KNIN
3. ----