Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - 24
Mlađe kadetkinje - 24
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 39
Juniorke -52
Mlađi kadeti - 24
B048
178
0
CHRISTO RADIONOV (FORTECA)
295
0
IVANO SELAK (ST KWAN)
Osvajači medalja
1. CHRISTO RADIONOV, Forteca Korčula
2. IVANO SELAK, St kwan
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje - 24
A050
51
2
LOTA GRAOVAC (MARJAN)
253
0
CVITA BEKAVAC (ST KWAN)
Osvajači medalja
1. LOTA GRAOVAC, Marjan
2. CVITA BEKAVAC, St kwan
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje - 30
B007
153
0
MARIJA NIKIĆ (DIVKNIN)
176
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
B008
146
2
PAOLA PERKUŠIĆ (IM)
369
0
LUCIJA BARAĆ (POSKOK)
B009
204
2
ANA MARUNČIĆ (TKDGUSA)
389
1
ELENA ZRNO (ŠUJICA )
50
LEA VANTIĆ (MARJAN)
B010
152
0
LUCIA PALIĆ (DIVKNIN)
305
2
MATIJANA ANTEA STANIĆ (KORYO-T)
33
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
B011
235
2
MIA BULJAN (IM)
390
1
MARIJA BARIŠIĆ (ŠUJICA )
296
LUCIJA BEKAVAC (ST KWAN)
B024
176
2
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
146
1
PAOLA PERKUŠIĆ (IM)
B025
204
0
ANA MARUNČIĆ (TKDGUSA)
50
2
LEA VANTIĆ (MARJAN)
B026
305
0
MATIJANA ANTEA STANIĆ (KORYO-T)
33
0
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
B027
235
1
MIA BULJAN (IM)
296
2
LUCIJA BEKAVAC (ST KWAN)
B038
176
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
50
2
LEA VANTIĆ (MARJAN)
B039
33
0
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
296
0
LUCIJA BEKAVAC (ST KWAN)
B045
50
2
LEA VANTIĆ (MARJAN)
33
0
MARIJA RUBELJ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. LEA VANTIĆ, Marjan
2. MARIJA RUBELJ, Marjan
3. ANTONIA ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. LUCIJA BEKAVAC, St kwan
Mlađe kadetkinje - 39
B017
216
2
ANA MARETIĆ (FORTECA)
4
0
PETRA BUKVIĆ (CROSTAR)
229
MIA GLAVOTA (IM)
B018
31
2
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
370
0
IVA VUČEMIL (KORYO-T)
255
DEA MARJANOVIĆ (ST KWAN)
B019
158
1
ELENA VUČAK (DIVKNIN)
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
256
KATINA KATIĆ (ST KWAN)
69
KARMEN ERAKOVIĆ (MARJAN)
257
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B032
216
0
ANA MARETIĆ (FORTECA)
229
2
MIA GLAVOTA (IM)
B033
31
2
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
255
0
DEA MARJANOVIĆ (ST KWAN)
B034
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
256
0
KATINA KATIĆ (ST KWAN)
B035
69
0
KARMEN ERAKOVIĆ (MARJAN)
257
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B042
229
0
MIA GLAVOTA (IM)
31
0
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
B043
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
257
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
B047
31
0
JANA ZANINOVIĆ (MARJAN)
23
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
Osvajači medalja
1. AMANDA HUKIĆ, HTKD HVOJNICA
2. JANA ZANINOVIĆ, Marjan
3. MAGDALENA RUPČIĆ, St kwan
3. MIA GLAVOTA, Imotski
Juniorke -52
D021
17
0
LAURA POSLON (RUG)
479
2
ANĐELA BRNAS (IM)
D022
10
2
MERIMA ŠEHIĆ (FORTECA)
258
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST KWAN)
D035
479
2
ANĐELA BRNAS (IM)
10
0
MERIMA ŠEHIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. ANĐELA BRNAS, Imotski
2. MERIMA ŠEHIĆ, Forteca Korčula
3. LAURA POSLON, RUGVICA
3. LUCIJA VUKOVIĆ, St kwan