Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
DONAT
Forteca Korčula
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
Iskra
KORYO-TG
Magone Livno
Marjan
Monter
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUGVICA
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje - 43
Kadetkinje A -44
Kick (muški) - M2 (2016)
Kick (muški) - M3 (2015)
Kick (ženski) - Ž1 (2018/17)
Kick (ženski) - Ž2 (2016)
Kick (ženski) - Ž4 (2014)
Kick (ženski) - Ž2 (2016)
K013
199
0
ANTONIA MARIĆ (CROSTAR)
136
0
ANTEA KUJUNDŽIĆ (IM)
265
BRUNA ĐEREK (IM)
416
PETRA MIKULIĆ (POSKOK)
108
PETRA LONČAR (IM)
409
LUCIJA STIPIĆ (POSKOK)
110
JOSIPA ŽUŽUL (IM)
322
MARITA PERIĆ (KORYO-T)
130
MARIJA ŽUŽUL (IM)
K015
463
0
ANTONIJA MIKULIĆ (KOČERIN)
174
0
LAURA FAIN (DONAT)
98
NORA VUKSAN (IM)
412
MARTA REZO (POSKOK)
272
KATA ŠABIĆ (IM)
424
MIA JURIŠIĆ (POSKOK)
103
TEA KOŽUL (IM)
312
ELENA BULIĆ (MAG-LI)
91
IVA LJUBIČIĆ (IM)
K016
199
0
ANTONIA MARIĆ (CROSTAR)
265
0
BRUNA ĐEREK (IM)
K017
416
0
PETRA MIKULIĆ (POSKOK)
108
0
PETRA LONČAR (IM)
K018
409
0
LUCIJA STIPIĆ (POSKOK)
110
0
JOSIPA ŽUŽUL (IM)
K019
322
0
MARITA PERIĆ (KORYO-T)
130
0
MARIJA ŽUŽUL (IM)
K020
174
0
LAURA FAIN (DONAT)
98
0
NORA VUKSAN (IM)
K021
412
0
MARTA REZO (POSKOK)
272
0
KATA ŠABIĆ (IM)
K022
424
0
MIA JURIŠIĆ (POSKOK)
103
0
TEA KOŽUL (IM)
K023
312
0
ELENA BULIĆ (MAG-LI)
91
0
IVA LJUBIČIĆ (IM)
K024
265
0
BRUNA ĐEREK (IM)
108
0
PETRA LONČAR (IM)
K025
409
0
LUCIJA STIPIĆ (POSKOK)
130
0
MARIJA ŽUŽUL (IM)
K026
98
0
NORA VUKSAN (IM)
272
0
KATA ŠABIĆ (IM)
K027
103
0
TEA KOŽUL (IM)
91
0
IVA LJUBIČIĆ (IM)
K028
265
0
BRUNA ĐEREK (IM)
409
0
LUCIJA STIPIĆ (POSKOK)
K029
272
0
KATA ŠABIĆ (IM)
91
0
IVA LJUBIČIĆ (IM)
K031
409
0
LUCIJA STIPIĆ (POSKOK)
91
0
IVA LJUBIČIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. LUCIJA STIPIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. IVA LJUBIČIĆ, Imotski
3. BRUNA ĐEREK, Imotski
3. KATA ŠABIĆ, Imotski