Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti A -61
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -68
Male olimpijke A -30
Kick (muški) -1 (2006, 2007)
Kick (muški) -2 (2008, 2009)
Kick (muški) -3 (2010, 2011)
Kick (muški) -4 (2012, 2013)
Kick (ženski) -1 (2006, 2007)
Kick (ženski) -2 (2008, 2009)
Kick (ženski) -3 (2010, 2011)
Kick (ženski) -4 (2012, 2013)
Kick (muški) -3 (2010, 2011)
E010
86
0
VITO ŠPELETIĆ (MAKSMR)
332
0
LUKA KEŽMAN (COB)
E011
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
400
0
PATRIK DAMJANIĆ (ZELINA)
E012
192
0
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
322
0
PETAR KOSIĆ (S.SOKOL)
E013
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
349
0
LEON SMETKO (KAPELŠČ)
E014
191
0
NIKOLA PRAH (MAKSMR)
331
0
BRUNO ANIĆ (COB)
E015
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
327
0
DAVID HORVAT (S.SOKOL)
E016
392
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
324
0
KARLO PODNAR (S.SOKOL)
E017
329
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E018
332
0
LUKA KEŽMAN (COB)
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
E019
322
0
PETAR KOSIĆ (S.SOKOL)
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
E020
331
0
BRUNO ANIĆ (COB)
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
E021
392
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E022
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
E023
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E024
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
Medalists
1. ROBERT BREZONJIĆ, Jastreb
2. LUKA LUKUNIĆ, Ozalj
3. MARKO CAR, MAKSIMIR
3. JOSIP BIČAK, ZELINGRAD