Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
Bjelovar
Cobra
Contra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Hungarian Poomsae Team
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
Rovinj
Rovinj.
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Taekwondo Klub KORYO Varaždin
Taekwondo klub Našice
TK KAPELŠČAK
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
Velebit
Zagreb
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -47
Mali olimpijci A -27
Mali olimpijci A -30
Kick (muški) -3 (2010, 2011)
Mlađi kadeti -36
A019
105
0
NOA RAKIĆ (NA)
230
0
MARKO KLADARIĆ (NOVIZ)
A020
185
0
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
276
20
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
A036
105
0
NOA RAKIĆ (NA)
276
25
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. NOA RAKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. DOMAGOJ GAŠPARIĆ, MAKSIMIR
3. MARKO KLADARIĆ, Novi Zagreb
Mlađe kadetkinje -47
B012
257
2
NIKOL ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
310
19
TARA BUČAR (METALC)
78
LEONA VOLAREVIĆ (MAKSMR)
B013
92
16
NELA LASAN (MAKSMR)
281
28
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
309
OZANA RADIC (METALC)
B029
310
11
TARA BUČAR (METALC)
78
10
LEONA VOLAREVIĆ (MAKSMR)
B030
281
12
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
309
14
OZANA RADIC (METALC)
B041
310
0
TARA BUČAR (METALC)
309
24
OZANA RADIC (METALC)
Medalists
1. OZANA RADIC, METALAC
2. TARA BUČAR, METALAC
3. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
3. LEONA VOLAREVIĆ, MAKSIMIR
Mali olimpijci A -27
E080
219
18
MARTIN VURNEK (PLTVICE)
177
8
PAVAO ZAJEC (BIST)
E081
293
13
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
399
30
ADAM JANDRAS (JASTREB)
E096
219
27
MARTIN VURNEK (PLTVICE)
399
6
ADAM JANDRAS (JASTREB)
Medalists
1. MARTIN VURNEK, Plitvice
2. ADAM JANDRAS, Jastreb
3. PAVAO ZAJEC, Bistra
3. LUKA LUKUNIĆ, Ozalj
Mali olimpijci A -30
E082
275
29
BRUNO LATIN (OZALJ)
236
16
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
215
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
E097
275
34
BRUNO LATIN (OZALJ)
215
18
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. BRUNO LATIN, Ozalj
2. FILIP TOMAŠIĆ, SUŠAK
3. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
3. ----
Kick (muški) -3 (2010, 2011)
E010
86
0
VITO ŠPELETIĆ (MAKSMR)
332
0
LUKA KEŽMAN (COB)
E011
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
400
0
PATRIK DAMJANIĆ (ZELINA)
E012
192
0
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
322
0
PETAR KOSIĆ (S.SOKOL)
E013
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
349
0
LEON SMETKO (KAPELŠČ)
E014
191
0
NIKOLA PRAH (MAKSMR)
331
0
BRUNO ANIĆ (COB)
E015
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
327
0
DAVID HORVAT (S.SOKOL)
E016
392
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
324
0
KARLO PODNAR (S.SOKOL)
E017
329
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E018
332
0
LUKA KEŽMAN (COB)
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
E019
322
0
PETAR KOSIĆ (S.SOKOL)
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
E020
331
0
BRUNO ANIĆ (COB)
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
E021
392
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E022
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
193
0
MARKO CAR (MAKSMR)
E023
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
11
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
E024
357
0
ROBERT BREZONJIĆ (JASTREB)
278
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
Medalists
1. ROBERT BREZONJIĆ, Jastreb
2. LUKA LUKUNIĆ, Ozalj
3. MARKO CAR, MAKSIMIR
3. JOSIP BIČAK, ZELINGRAD