Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area A.
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači A-21
Limači A-23
Limači A-25
Limači A-27
Limači A-30
Limači A-33
Limači A-36
Limači A-40
Limači A-27
B053
107
0
DAMAD KAPETAN (ZLJBIH)
590
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
296
IVE GLIGORA (NOVALJA)
944
LUKA ČORDAŠ (TKD_BJE)
352
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
76
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
665
ROKO RAKIĆ (TIGAZ)
709
IVAN VARGA (JASTREB)
371
LUKA DUPLANČIĆ (S.SOKOL)
60
DEJAN JELICIC (LJUBIJA)
664
LOVRO KOMESAR (TIGAZ)
921
MARINKO ČOSIĆ (RADNIK)
364
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
85
GEORGIJE DJURIC (LJUBIJA)
660
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
728
LOVRO GRIJAK (BAN-PAN)
368
MATEO LJUBAS (S.SOKOL)
B060
590
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
296
1
IVE GLIGORA (NOVALJA)
B061
944
9
LUKA ČORDAŠ (TKD_BJE)
352
12
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
B062
76
12
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
665
8
ROKO RAKIĆ (TIGAZ)
B063
709
5
IVAN VARGA (JASTREB)
371
4
LUKA DUPLANČIĆ (S.SOKOL)
B064
60
9
DEJAN JELICIC (LJUBIJA)
664
7
LOVRO KOMESAR (TIGAZ)
B065
921
12
MARINKO ČOSIĆ (RADNIK)
364
19
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
B066
85
7
GEORGIJE DJURIC (LJUBIJA)
660
16
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
B067
728
18
LOVRO GRIJAK (BAN-PAN)
368
16
MATEO LJUBAS (S.SOKOL)
B079
590
15
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
352
3
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
B080
76
7
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
709
2
IVAN VARGA (JASTREB)
B081
60
11
DEJAN JELICIC (LJUBIJA)
364
10
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
B082
660
0
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
728
0
LOVRO GRIJAK (BAN-PAN)
B089
590
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
76
0
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
B090
60
15
DEJAN JELICIC (LJUBIJA)
660
14
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
B094
76
7
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
60
3
DEJAN JELICIC (LJUBIJA)
Medalists
1. IVAN VUCENOVIC, Ljubija-Prijedor
2. DEJAN JELICIC, Ljubija-Prijedor
3. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
3. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb