Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti A -45
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Juniori -73
Juniorke -59
Mlađi kadeti -36
D001
224
3
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
511
0
SVEN ŽIBRET (BKEGLEV)
D002
232
15
NIK BERGANT (SILLA)
624
3
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
D003
603
7
LOREN GRBAC (DRENOVA)
701
9
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
334
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
D004
218
22
VITO JELIC (PANTERA)
199
0
IVAN POSAVEC (ZEL.)
D005
189
0
VIKTOR KLEPAC (SUTLA )
673
0
ANTE HERCEG (ORI)
D006
526
7
STIPE KATIĆ (MONTR)
380
4
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
817
MAKS ČOŠIĆ (MED)
D007
214
6
LOVRO NEVJESTIC (PANTERA)
531
2
TOMISLAV POSAVEC (TKV)
D008
269
0
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
381
4
FRAN VRBANAC (JASTREB)
D009
608
8
LEON MARIČIĆ (DRENOVA)
376
5
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
614
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
D010
316
8
DENIS DUJMOVIĆ (CROSTAR)
704
1
KRISTIJAN ŠAVORIĆ (JASTREB)
D011
935
15
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
203
3
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
D012
681
2
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
375
11
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
510
FRAN TRETINJAK (BKEGLEV)
D022
224
6
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
232
7
NIK BERGANT (SILLA)
D023
701
4
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
334
6
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
D024
218
12
VITO JELIC (PANTERA)
673
3
ANTE HERCEG (ORI)
D025
526
2
STIPE KATIĆ (MONTR)
817
6
MAKS ČOŠIĆ (MED)
D026
214
0
LOVRO NEVJESTIC (PANTERA)
381
5
FRAN VRBANAC (JASTREB)
D027
608
2
LEON MARIČIĆ (DRENOVA)
614
10
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
D028
316
4
DENIS DUJMOVIĆ (CROSTAR)
935
3
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
D029
375
9
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
510
0
FRAN TRETINJAK (BKEGLEV)
D050
232
11
NIK BERGANT (SILLA)
334
6
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
D051
218
7
VITO JELIC (PANTERA)
817
3
MAKS ČOŠIĆ (MED)
D052
381
15
FRAN VRBANAC (JASTREB)
614
4
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
D053
316
0
DENIS DUJMOVIĆ (CROSTAR)
375
2
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
D065
232
9
NIK BERGANT (SILLA)
218
17
VITO JELIC (PANTERA)
D066
381
7
FRAN VRBANAC (JASTREB)
375
6
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
D073
218
11
VITO JELIC (PANTERA)
381
3
FRAN VRBANAC (JASTREB)
Medalists
1. VITO JELIC, Pantera
2. FRAN VRBANAC, Jastreb
3. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla
3. LUKA TOMIĆ, Jastreb
Mlađi kadeti -47
F032
800
2
JOSIP SRDANOVIĆ (ST-KWAN)
940
9
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
F033
706
9
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
429
3
JON TOMEC (ORIENT1)
F034
388
4
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
523
3
MARKO RELJIĆ (MONTR)
F035
936
5
BORNA STRUČIĆ (METALC)
821
3
ANTUN VIMAN (MED)
F045
940
12
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
706
0
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
F046
388
0
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
936
4
BORNA STRUČIĆ (METALC)
F059
940
4
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
936
3
BORNA STRUČIĆ (METALC)
Medalists
1. MATEJ NIKOLIĆ, METALAC
2. BORNA STRUČIĆ, METALAC
3. JOSIP ŠPOLJARIĆ, Jastreb
3. SVEN GAVRANOVIĆ, Jastreb
Mlađe kadetkinje -36
D017
938
0
EMA SARTA (METALC)
410
5
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
D018
641
14
MATEA ZELJKO (JASTREB)
853
3
MONIKA GRDIĆ (OGULIN)
D019
188
14
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
679
1
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
519
GABRIJELA ALJINOVIĆ (MONTR)
D020
184
3
LARA MARAS (SUTLA )
340
7
SAŠA BERGANT (SILLA)
831
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
D021
733
0
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
127
9
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
414
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
D046
410
2
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
641
5
MATEA ZELJKO (JASTREB)
D047
188
13
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
519
1
GABRIJELA ALJINOVIĆ (MONTR)
D048
340
2
SAŠA BERGANT (SILLA)
831
8
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
D049
127
11
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
414
4
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
D063
641
12
MATEA ZELJKO (JASTREB)
188
6
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
D064
831
6
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
127
0
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
D072
641
2
MATEA ZELJKO (JASTREB)
831
7
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
Medalists
1. IVONA STRAŠĆEK, Jastreb
2. MATEA ZELJKO, Jastreb
3. MONA PETRIĆ, BANIJA PANDAS
3. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec
Mlađe kadetkinje -43
E034
412
2
ANAMARIA ŠTURLIĆ (DUBRAVA)
855
3
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
621
KARLA KIRIN (JASTREB)
E035
383
0
MIA VEKIĆ (JASTREB)
522
1
MAJA ŠUTA (MONTR)
426
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
E056
855
4
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
621
8
KARLA KIRIN (JASTREB)
E057
522
1
MAJA ŠUTA (MONTR)
426
0
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
E068
621
4
KARLA KIRIN (JASTREB)
522
1
MAJA ŠUTA (MONTR)
Medalists
1. KARLA KIRIN, Jastreb
2. MAJA ŠUTA, Monter
3. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
3. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
Kadeti A -45
G013
521
5
LUKA ĐALO (MONTR)
833
17
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
498
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
G027
833
8
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
498
0
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
Medalists
1. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. MATEO PRIŠLIN, Sutla Šenkovec
3. LUKA ĐALO, Monter
3. ----
Kadeti B -45
F039
518
0
ANTONIO BREKALO (MONTR)
902
17
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
F040
619
4
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
325
17
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (TKSUŠAK)
F041
620
7
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
517
6
ROBERT DUJIĆ (VUKOVI)
947
LUKA MAJCEN (METALC)
F051
902
4
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
325
0
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (TKSUŠAK)
F052
620
3
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
947
7
LUKA MAJCEN (METALC)
F062
902
16
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
947
2
LUKA MAJCEN (METALC)
Medalists
1. GIOVANNI SLANEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. LUKA MAJCEN, METALAC
3. KRISTIAN SLADOJEVIĆ, SUŠAK
3. DARKO KOLAR, DUGA RESA
Kadeti B -49
G039
482
1
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
404
0
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
525
STIPE BILONIĆ (MONTR)
609
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
259
JURE PAJK (DRGNSLO)
G050
482
6
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
525
1
STIPE BILONIĆ (MONTR)
G051
609
4
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
259
8
JURE PAJK (DRGNSLO)
G059
482
4
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
259
5
JURE PAJK (DRGNSLO)
Medalists
1. JURE PAJK, DRAGON
2. ANDRIJA MOHAČ, SUŠAK
3. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. STIPE BILONIĆ, Monter
Juniori -73
H033
524
7
MIHOVIL SELAK (MONTR)
804
16
LUKA ĐAKULOVIĆ (ST-KWAN)
943
EMILIO PRAVDIĆ (ORKAAS)
652
NIKO POPOVIĆ (JASTREB)
38
REFIK BACIC (LJUBIJA)
H045
804
16
LUKA ĐAKULOVIĆ (ST-KWAN)
943
14
EMILIO PRAVDIĆ (ORKAAS)
H046
652
0
NIKO POPOVIĆ (JASTREB)
38
0
REFIK BACIC (LJUBIJA)
H054
804
0
LUKA ĐAKULOVIĆ (ST-KWAN)
652
14
NIKO POPOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. NIKO POPOVIĆ, Jastreb
2. LUKA ĐAKULOVIĆ, St-kwan
3. REFIK BACIC, Ljubija-Prijedor
3. EMILIO PRAVDIĆ, ORKA AS
Juniorke -59
H037
775
0
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
1016
0
MARTINA RATKOVIĆ (LJUBIJA)
H038
196
5
ANDREA BEGIĆ (CROSTAR)
520
4
KARLA KNEZOVIĆ (MONTR)
H049
775
1
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
196
9
ANDREA BEGIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. ANDREA BEGIĆ, Cro Star - Mostar
2. SARA ROZINA, Šmartno-Litija
3. KARLA KNEZOVIĆ, Monter
3. MARTINA RATKOVIĆ, Ljubija-Prijedor