Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadetkinje A -44
Kadeti B -57
Limačice A-27
Mlađi kadeti -33
Ex001
967
6
BORNA HERCEG (OSVI)
209
1
IAN MIDZOR (PANTERA)
509
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
387
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
1008
BORNA LAPENDA (IM)
E002
431
1
MATIC LOGAR (ORIENT1)
490
12
TONI DUJIĆ (RUG)
407
LEON DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
977
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
465
MATEJ HORVATH (KOSICE)
E003
680
1
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
670
10
FABIAN BARIŠIĆ (ORI)
405
JOSIP MARIĆ (DUBRAVA)
841
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
294
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
230
DOMEN MOLJ (SILLA)
305
MORENO VIDAS (NOVALJA)
982
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
475
MARKO PALECKO (KOSICE)
E026
967
0
BORNA HERCEG (OSVI)
509
1
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
E027
387
4
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
1008
3
BORNA LAPENDA (IM)
E028
490
4
TONI DUJIĆ (RUG)
407
2
LEON DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
E029
977
1
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
465
6
MATEJ HORVATH (KOSICE)
E030
670
2
FABIAN BARIŠIĆ (ORI)
405
7
JOSIP MARIĆ (DUBRAVA)
E031
841
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
294
6
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
E032
230
9
DOMEN MOLJ (SILLA)
305
0
MORENO VIDAS (NOVALJA)
E033
982
0
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
475
0
MARKO PALECKO (KOSICE)
E052
509
3
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
387
12
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
E053
490
3
TONI DUJIĆ (RUG)
465
2
MATEJ HORVATH (KOSICE)
E054
405
3
JOSIP MARIĆ (DUBRAVA)
294
5
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
E055
230
5
DOMEN MOLJ (SILLA)
475
1
MARKO PALECKO (KOSICE)
E066
387
0
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
490
5
TONI DUJIĆ (RUG)
E067
294
0
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
230
8
DOMEN MOLJ (SILLA)
E073
490
1
TONI DUJIĆ (RUG)
230
0
DOMEN MOLJ (SILLA)
Medalists
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla
3. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb
3. LUKA GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA
Kadeti A -49
G001
462
14
FILIP SVEC (KOSICE)
961
1
KARLO LICIBURG (OSVI)
G002
598
6
MATIJA IVANOVIĆ (VELEBIT)
825
0
JURE TOZON (TKDKANG)
G003
814
12
FRAN RUK (MED)
772
13
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
G004
323
8
DEAN KRBAVAC (TKSUŠAK)
799
4
ALBIN PAVIĆ (ST-KWAN)
G019
462
13
FILIP SVEC (KOSICE)
598
17
MATIJA IVANOVIĆ (VELEBIT)
G020
772
9
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
323
3
DEAN KRBAVAC (TKSUŠAK)
G031
598
7
MATIJA IVANOVIĆ (VELEBIT)
772
8
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
Medalists
1. TADEJ PIRC, Šmartno-Litija
2. MATIJA IVANOVIĆ, Velebit
3. DEAN KRBAVAC, SUŠAK
3. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kadeti A -53
G005
985
2
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
962
7
IVOR BORONJEK (OSVI)
G006
689
16
DOMINIK OMEJC (METALC)
742
0
TIN VRANARIČIĆ (JASTREB)
G007
463
0
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
649
0
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
G008
686
0
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
642
0
MARKO GRABUŠIĆ (JASTREB)
G021
962
1
IVOR BORONJEK (OSVI)
689
4
DOMINIK OMEJC (METALC)
G022
463
0
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
642
0
MARKO GRABUŠIĆ (JASTREB)
G032
689
19
DOMINIK OMEJC (METALC)
642
7
MARKO GRABUŠIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DOMINIK OMEJC, METALAC
2. MARKO GRABUŠIĆ, Jastreb
3. IVOR BORONJEK, Osvit
3. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kadetkinje A -44
F001
823
6
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
464
2
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
596
IVANA SUTLOVIĆ (VELEBIT)
801
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
514
TENA SMILJANIĆ (BKEGLEV)
637
ANA FRZOP (JASTREB)
181
JOSIPA ŽERJAVIĆ (SUTLA )
1007
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
469
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
F010
823
10
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
596
2
IVANA SUTLOVIĆ (VELEBIT)
F011
801
14
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
514
7
TENA SMILJANIĆ (BKEGLEV)
F012
637
2
ANA FRZOP (JASTREB)
181
7
JOSIPA ŽERJAVIĆ (SUTLA )
F013
1007
3
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
469
9
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
F022
823
3
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
801
2
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
F023
181
4
JOSIPA ŽERJAVIĆ (SUTLA )
469
8
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
F031
823
4
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
469
1
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
Medalists
1. PAOLA STRAŠĆEK, Jastreb
2. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. KARLA ANČIĆ, St-kwan
3. JOSIPA ŽERJAVIĆ, Sutla Šenkovec
Kadeti B -57
G044
832
0
IAN LEGROS (MED)
345
0
NEMANJA TOPIC (LJUBIJA)
G045
740
0
LEONARDO BUTINA (JASTREB)
473
3
LADISLAV MARUSCAK (KOSICE)
G056
345
0
NEMANJA TOPIC (LJUBIJA)
473
0
LADISLAV MARUSCAK (KOSICE)
Medalists
1. LADISLAV MARUSCAK, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. NEMANJA TOPIC, Ljubija-Prijedor
3. LEONARDO BUTINA, Jastreb
3. ----
Limačice A-27
C031
445
13
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
210
1
NELA PUHALO (PANTERA)
908
LANA KAŠĆELAN (MED)
988
MARTA HORVAT (ČIGRA)
194
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
239
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
783
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
467
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
662
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
C042
445
17
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
908
5
LANA KAŠĆELAN (MED)
C039
988
9
MARTA HORVAT (ČIGRA)
194
3
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
C040
239
9
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
783
2
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
C041
467
3
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
662
7
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
C053
445
14
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
988
0
MARTA HORVAT (ČIGRA)
C054
239
12
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
662
15
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
C063
445
15
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
662
20
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
2. NELA SERDAREVIĆ, ORIENT TKD
3. NIKI TOMELJAK, MAKSIMIR
3. MARTA HORVAT, Čigra