Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kadeti A -49
Kadetkinje A -51
Kadeti B -53
Kadeti B -65
Juniori -55
Juniori -63
Kadeti A -49
G001
462
14
FILIP SVEC (KOSICE)
961
1
KARLO LICIBURG (OSVI)
G002
598
6
MATIJA IVANOVIĆ (VELEBIT)
825
0
JURE TOZON (TKDKANG)
G003
814
12
FRAN RUK (MED)
772
13
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
G004
323
8
DEAN KRBAVAC (TKSUŠAK)
799
4
ALBIN PAVIĆ (ST-KWAN)
G019
462
13
FILIP SVEC (KOSICE)
598
17
MATIJA IVANOVIĆ (VELEBIT)
G020
772
9
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
323
3
DEAN KRBAVAC (TKSUŠAK)
G031
598
7
MATIJA IVANOVIĆ (VELEBIT)
772
8
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
Medalists
1. TADEJ PIRC, Šmartno-Litija
2. MATIJA IVANOVIĆ, Velebit
3. DEAN KRBAVAC, SUŠAK
3. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kadetkinje A -51
G035
973
13
BARBARA MIHALJ (DUBRAVA)
976
12
KARLA KOLIĆ (OSVI)
G036
978
12
LEONARDA ŠIMIĆ (OSVI)
828
1
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
G037
808
8
NIKA KLEPAC (MED)
974
0
KRISTINA ZADRAVEC (OSVI)
G038
979
9
ALMA HRSTIĆ ŠAFRO (OSVI)
767
1
ALEKSANDRA ROZINA (ŠMARTNO)
G048
973
14
BARBARA MIHALJ (DUBRAVA)
978
3
LEONARDA ŠIMIĆ (OSVI)
G049
808
2
NIKA KLEPAC (MED)
979
3
ALMA HRSTIĆ ŠAFRO (OSVI)
G058
973
0
BARBARA MIHALJ (DUBRAVA)
979
0
ALMA HRSTIĆ ŠAFRO (OSVI)
Medalists
1. ALMA HRSTIĆ ŠAFRO, Osvit
2. BARBARA MIHALJ, Dubrava
3. NIKA KLEPAC, Medvedgrad
3. LEONARDA ŠIMIĆ, Osvit
Kadeti B -53
G040
321
0
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
822
4
GAŠPER KASTELIC (TKDKANG)
838
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
313
LUKA TOMLJANOVIĆ (RIJEKA)
318
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
G052
822
11
GAŠPER KASTELIC (TKDKANG)
838
6
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
G053
313
14
LUKA TOMLJANOVIĆ (RIJEKA)
318
11
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
G060
822
3
GAŠPER KASTELIC (TKDKANG)
313
17
LUKA TOMLJANOVIĆ (RIJEKA)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, RIJEKA
2. GAŠPER KASTELIC, TKD klub Kang
3. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ANTONIO VUJEVIĆ, SUŠAK
Kadeti B -65
H014
827
1
KENAN HUSEJINOVIĆ (TKDKANG)
1011
11
MATEJ BOŽINOVIĆ KARAUZ (IM)
335
DINO PRELOG (MASTER)
H025
1011
4
MATEJ BOŽINOVIĆ KARAUZ (IM)
335
16
DINO PRELOG (MASTER)
Medalists
1. DINO PRELOG, MASTER
2. MATEJ BOŽINOVIĆ KARAUZ, Imotski
3. KENAN HUSEJINOVIĆ, TKD klub Kang
3. ----
Juniori -55
G018
97
4
BULIC SINISA (LJUBIJA)
254
17
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
830
SANDI CENER (TKDKANG)
G030
254
13
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
830
1
SANDI CENER (TKDKANG)
Medalists
1. ALJAŽ DIMIČ, DRAGON
2. SANDI CENER, TKD klub Kang
3. BULIC SINISA, Ljubija-Prijedor
3. ----
Juniori -63
H003
951
12
FILIP BESEDNIK (METALC)
790
1
CHRISTIAN PLEČKO (ORIENT1)
H004
826
13
TIMOTEJ TODIĆ (TKDKANG)
470
3
DOMINIK ORLOVIĆ (GACKA)
H005
648
8
KREŠIMIR ĆOSIĆ (JASTREB)
35
0
NERMIN BACIC (LJUBIJA)
234
ANŽE ZUPAN (SILLA)
H017
951
12
FILIP BESEDNIK (METALC)
826
0
TIMOTEJ TODIĆ (TKDKANG)
H018
648
15
KREŠIMIR ĆOSIĆ (JASTREB)
234
3
ANŽE ZUPAN (SILLA)
H027
951
6
FILIP BESEDNIK (METALC)
648
7
KREŠIMIR ĆOSIĆ (JASTREB)
Medalists
1. KREŠIMIR ĆOSIĆ, Jastreb
2. FILIP BESEDNIK, METALAC
3. ANŽE ZUPAN, Taekwondo klub Silla
3. TIMOTEJ TODIĆ, TKD klub Kang