Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Limači A-27
Limači A-30
Mlađi kadeti (10-7 kup) -24
Mlađi kadeti (10-7 kup) -27
Mlađi kadeti (10-7 kup) -47
Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -27
Kick (muški) - 2003 - 2005
Kick (muški) - 2006, 2007
Kick (ženski) - 2003 - 2005
Kick (muški) - 2006, 2007
A.014
69
32
DAMAD KAPETAN (ZLJBIH)
421
34
ALEK KUŠAR (ISTRA)
201
JOSIP ČURIĆ (ZEL.)
654
LEO VAMPOVAC (JASTREB)
566
NIKO MIOČ (ORKAAS)
399
TIN HORVAT (JASTREB)
551
MARIJAN BERIŠIĆ (ORKAAS)
266
MARKO FARKAS (DRGNSLO)
957
ANTE DRAGUN (OTOK)
358
OMAR HEBIBOVIĆ (ZLJBIH)
567
BORNA VIDAK (ORKAAS)
840
FRAN GUROVIĆ (JASTREB)
699
HRVOJE SUHIĆ (ORKAAS)
910
FILIP JERLEKOVIĆ (JASTREB)
581
DAMIJAN LONČAR (ORKAAS)
542
LEON NEMET (ZGDUB)
112
DAVID GRADINŠČAK (RUG)
362
DENAJ MAŠIĆ (ZLJBIH)
753
VITO BRESTOVEC (SUTLA )
713
FRAN ŠARAVANJA (JASTREB)
555
MIHOVIL KESER (ORKAAS)
875
LOVRE PRLIĆ HADŽISELIMOVIĆ (JASTREB)
577
JOSIP RAČIĆ (ORKAAS)
933
DARIO BESPRSKA (ZGDUB)
987
JOSIP MUNĐER (RUG)
360
KERIM DELALIC (ZLJBIH)
552
SEBASTIJAN BERIŠIĆ (ORKAAS)
263
LUKA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
243
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
880
FILIP GAŠPAROVIĆ (JASTREB)
565
MATIJA RIHTER (ORKAAS)
1020
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
493
DARIO VINCEK (RUG)
A.015
421
27
ALEK KUŠAR (ISTRA)
201
20
JOSIP ČURIĆ (ZEL.)
A.016
654
0
LEO VAMPOVAC (JASTREB)
566
11
NIKO MIOČ (ORKAAS)
A.017
399
25
TIN HORVAT (JASTREB)
551
40
MARIJAN BERIŠIĆ (ORKAAS)
A.018
266
13
MARKO FARKAS (DRGNSLO)
957
12
ANTE DRAGUN (OTOK)
A.019
358
37
OMAR HEBIBOVIĆ (ZLJBIH)
567
16
BORNA VIDAK (ORKAAS)
A.020
840
17
FRAN GUROVIĆ (JASTREB)
699
30
HRVOJE SUHIĆ (ORKAAS)
A.021
910
0
FILIP JERLEKOVIĆ (JASTREB)
581
0
DAMIJAN LONČAR (ORKAAS)
A.022
542
33
LEON NEMET (ZGDUB)
112
34
DAVID GRADINŠČAK (RUG)
A.023
362
39
DENAJ MAŠIĆ (ZLJBIH)
753
24
VITO BRESTOVEC (SUTLA )
A.024
713
15
FRAN ŠARAVANJA (JASTREB)
555
17
MIHOVIL KESER (ORKAAS)
A.025
875
13
LOVRE PRLIĆ HADŽISELIMOVIĆ (JASTREB)
577
30
JOSIP RAČIĆ (ORKAAS)
A.026
933
18
DARIO BESPRSKA (ZGDUB)
987
31
JOSIP MUNĐER (RUG)
A.027
360
38
KERIM DELALIC (ZLJBIH)
552
21
SEBASTIJAN BERIŠIĆ (ORKAAS)
A.028
263
34
LUKA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
243
28
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
A.029
880
0
FILIP GAŠPAROVIĆ (JASTREB)
565
0
MATIJA RIHTER (ORKAAS)
A.030
1020
32
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
493
42
DARIO VINCEK (RUG)
A.031
421
38
ALEK KUŠAR (ISTRA)
566
23
NIKO MIOČ (ORKAAS)
A.032
551
26
MARIJAN BERIŠIĆ (ORKAAS)
266
15
MARKO FARKAS (DRGNSLO)
A.033
358
39
OMAR HEBIBOVIĆ (ZLJBIH)
699
28
HRVOJE SUHIĆ (ORKAAS)
A.034
910
17
FILIP JERLEKOVIĆ (JASTREB)
112
40
DAVID GRADINŠČAK (RUG)
A.035
362
34
DENAJ MAŠIĆ (ZLJBIH)
555
29
MIHOVIL KESER (ORKAAS)
A.036
577
24
JOSIP RAČIĆ (ORKAAS)
987
38
JOSIP MUNĐER (RUG)
A.037
360
41
KERIM DELALIC (ZLJBIH)
263
33
LUKA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
A.038
880
33
FILIP GAŠPAROVIĆ (JASTREB)
493
37
DARIO VINCEK (RUG)
A.039
421
28
ALEK KUŠAR (ISTRA)
551
30
MARIJAN BERIŠIĆ (ORKAAS)
A.040
358
42
OMAR HEBIBOVIĆ (ZLJBIH)
112
45
DAVID GRADINŠČAK (RUG)
A.041
362
34
DENAJ MAŠIĆ (ZLJBIH)
987
36
JOSIP MUNĐER (RUG)
A.042
360
36
KERIM DELALIC (ZLJBIH)
493
39
DARIO VINCEK (RUG)
A.043
551
31
MARIJAN BERIŠIĆ (ORKAAS)
112
45
DAVID GRADINŠČAK (RUG)
A.044
987
38
JOSIP MUNĐER (RUG)
493
31
DARIO VINCEK (RUG)
A.045
112
44
DAVID GRADINŠČAK (RUG)
987
27
JOSIP MUNĐER (RUG)
Osvajači medalja
1. DAVID GRADINŠČAK, RUGVICA
2. JOSIP MUNĐER, RUGVICA
3. MARIJAN BERIŠIĆ, ORKA AS
3. DARIO VINCEK, RUGVICA