Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A -61
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -59
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniorke -55
Limači A-21
Limači A-23
Limači A-25
Limači A-27
Limači A-30
Limači A-33
Limači A-36
Limači A-40
Limači A+40
Limačice A-23
Limačice A-30
Limačice A-33
Limačice A-36
Mlađi kadeti (10-7 kup) -36
Mlađi kadeti (10-7 kup) -39
Limačice B-22
Kick (muški) - 2003 - 2005
Kick (muški) - 2006, 2007
Kick (muški) - 2008, 2009
Kick (muški) - 2010
Kick (ženski) - 2003 - 2005
Kick (ženski) - 2006, 2007
Kick (ženski) - 2008, 2009
Kick (ženski) - 2010
Mlađi kadeti -47
F032
800
2
JOSIP SRDANOVIĆ (ST-KWAN)
940
9
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
F033
706
9
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
429
3
JON TOMEC (ORIENT1)
F034
388
4
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
523
3
MARKO RELJIĆ (MONTR)
F035
936
5
BORNA STRUČIĆ (METALC)
821
3
ANTUN VIMAN (MED)
F045
940
12
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
706
0
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
F046
388
0
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
936
4
BORNA STRUČIĆ (METALC)
F059
940
4
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
936
3
BORNA STRUČIĆ (METALC)
Osvajači medalja
1. MATEJ NIKOLIĆ, METALAC
2. BORNA STRUČIĆ, METALAC
3. JOSIP ŠPOLJARIĆ, Jastreb
3. SVEN GAVRANOVIĆ, Jastreb