Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -30
Kadetkinje A -47
Kick (ženski) - 2006, 2007
Mlađe kadetkinje -30
D013
226
10
NIKA KOLAREK (PANTERA)
668
2
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
120
STELA ĐELEKOVČAN (RUG)
386
TJAŠA RADOŠEVIĆ (JASTREB)
972
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
D014
856
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
411
1
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
820
LEONARDA HUNSKI (MED)
315
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
805
EMA SEVER (BIST)
D038
226
12
NIKA KOLAREK (PANTERA)
120
3
STELA ĐELEKOVČAN (RUG)
D039
386
1
TJAŠA RADOŠEVIĆ (JASTREB)
972
6
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
D040
856
3
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
820
4
LEONARDA HUNSKI (MED)
D041
315
0
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
805
4
EMA SEVER (BIST)
D059
226
13
NIKA KOLAREK (PANTERA)
972
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
D060
820
6
LEONARDA HUNSKI (MED)
805
1
EMA SEVER (BIST)
D070
226
9
NIKA KOLAREK (PANTERA)
820
1
LEONARDA HUNSKI (MED)
Osvajači medalja
1. NIKA KOLAREK, Pantera
2. LEONARDA HUNSKI, Medvedgrad
3. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. EMA SEVER, Bistra
Kadetkinje A -47
G014
684
1
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
925
4
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
G015
669
3
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
899
16
KARLA KLAUDIA KVESIĆ (JASTREB)
G028
925
1
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
899
3
KARLA KLAUDIA KVESIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. KARLA KLAUDIA KVESIĆ, Jastreb
2. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. GABRIELA KRIŽANOVIĆ, Rječina
3. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Kick (ženski) - 2006, 2007
A.092
195
20
DORA POLJAK (SUTLA )
122
36
PETRA MATIJEVIĆ (RUG)
A.093
560
28
TARA BUČAR (ORKAAS)
501
32
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
A.094
747
20
NIKA IVA NEŽMAHEN (JASTREB)
114
30
ELENA PILJIĆ (RUG)
A.095
574
25
MARIJA MARKANOVIĆ (ORKAAS)
954
33
ANAMARIJA MARJANČEVIĆ (OTOK)
A.096
541
0
MARTINA ŠKAREC (ZGDUB)
119
0
PATRICIJA KATIĆ (RUG)
A.097
568
18
PAULA FILA (ORKAAS)
952
22
STELA JOZIĆ (OTOK)
A.098
928
26
EMA RENIĆ (ORKAAS)
115
34
DORA AŠONJA (RUG)
860
PETRA IVOŠEVIĆ (OGULIN)
A.099
122
45
PETRA MATIJEVIĆ (RUG)
501
26
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
A.100
114
35
ELENA PILJIĆ (RUG)
954
27
ANAMARIJA MARJANČEVIĆ (OTOK)
A.101
119
18
PATRICIJA KATIĆ (RUG)
952
16
STELA JOZIĆ (OTOK)
A.102
115
33
DORA AŠONJA (RUG)
860
37
PETRA IVOŠEVIĆ (OGULIN)
A.103
122
47
PETRA MATIJEVIĆ (RUG)
114
36
ELENA PILJIĆ (RUG)
A.104
119
33
PATRICIJA KATIĆ (RUG)
860
42
PETRA IVOŠEVIĆ (OGULIN)
A.105
122
33
PETRA MATIJEVIĆ (RUG)
860
36
PETRA IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. PETRA IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. PETRA MATIJEVIĆ, RUGVICA
3. PATRICIJA KATIĆ, RUGVICA
3. ELENA PILJIĆ, RUGVICA