Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -43
Kadetkinje A -59
Kadeti B -41
Kadetkinje B -55
Juniori -63
Limači A-23
Limačice A-27
Limačice A-30
Limačice A-33
Limačice A+40
Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -30
Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -51
Kick (muški) - 2003 - 2005
Kick (ženski) - 2003 - 2005
Mlađi kadeti -39
E011
275
15
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
197
0
ANTONIO KRAMARIĆ (ZEL.)
E012
678
2
LIN KOVACIC (TKD KBK)
480
1
FILIP MILOSEVIC (PANTERA)
E013
423
3
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
843
1
JAN PINTAR (JASTREB)
E014
506
1
DUJE GABRIEL PEREŽA (NERYO)
246
7
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
E015
584
6
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
384
5
LEON ZORKO (JASTREB)
E016
302
3
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
975
4
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
E017
258
2
FILIP VAVTAR (DRGNSLO)
633
10
BORNA BOROTA (JASTREB)
E018
796
1
NIKOLA MARINOVIĆ (MED)
496
3
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
E040
275
0
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
678
2
LIN KOVACIC (TKD KBK)
E041
423
4
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
246
3
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
E042
584
11
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
975
1
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
E043
633
3
BORNA BOROTA (JASTREB)
496
4
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
E060
678
1
LIN KOVACIC (TKD KBK)
423
2
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
E061
584
3
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
496
5
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
E070
423
3
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
496
4
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
2. ALEKSANDAR ZARIĆ, ORIENT TKD
3. ANTON RAMAJ, ORKA AS
3. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR