Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -43
Kadetkinje A -59
Kadeti B -41
Kadetkinje B -55
Juniori -63
Limači A-23
Limačice A-27
Limačice A-30
Limačice A-33
Limačice A+40
Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -30
Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -51
Kick (muški) - 2003 - 2005
Kick (ženski) - 2003 - 2005
Limači A-23
B054
876
0
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
430
13
LUKA TOMEC (ORIENT1)
353
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
862
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
916
LUKA TURČAN (RADNIK)
B055
898
1
STJEPAN KEREČENI (JASTREB)
990
6
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
927
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
516
NIKO MATOKIĆ (VUKOVI)
238
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
B071
430
12
LUKA TOMEC (ORIENT1)
353
0
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
B072
862
16
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
916
0
LUKA TURČAN (RADNIK)
B073
990
1
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
927
13
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
B074
516
6
NIKO MATOKIĆ (VUKOVI)
238
14
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
B085
430
15
LUKA TOMEC (ORIENT1)
862
10
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
B086
927
8
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
238
14
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
B092
430
4
LUKA TOMEC (ORIENT1)
238
9
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. NOA TOMELJAK, MAKSIMIR
2. LUKA TOMEC, ORIENT TKD
3. DAMIEN FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. MATEJ MIHOLIĆ, Jastreb