Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -43
Kadetkinje A -59
Kadeti B -41
Kadetkinje B -55
Juniori -63
Limači A-23
Limačice A-27
Limačice A-30
Limačice A-33
Limačice A+40
Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -30
Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -51
Kick (muški) - 2003 - 2005
Kick (ženski) - 2003 - 2005
Mlađi kadeti -30
E004
434
13
TIAN PETROVIČ (ORIENT1)
811
1
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
E005
355
3
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
478
4
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
E006
229
9
DANIN HASANAGIC (SILLA)
333
4
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
E007
919
2
KARLO KRANJAC (VELEBIT)
593
4
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
E008
265
14
MARCEL VAVTAR (DRGNSLO)
427
5
IVAN CRNKOVIĆ (ISTRA)
E009
981
1
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
415
6
TEO VAJNART (DUBRAVA)
E010
626
0
LOVRO MATKOVIĆ (JASTREB)
474
6
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
851
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
E036
434
9
TIAN PETROVIČ (ORIENT1)
478
2
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
E037
229
6
DANIN HASANAGIC (SILLA)
593
11
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
E038
265
4
MARCEL VAVTAR (DRGNSLO)
415
3
TEO VAJNART (DUBRAVA)
E039
474
3
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
851
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
E058
434
2
TIAN PETROVIČ (ORIENT1)
593
9
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
E059
265
4
MARCEL VAVTAR (DRGNSLO)
474
6
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
E069
593
6
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
474
3
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
Dobitniki medalj
1. TEO BEŠIĆ, ORKA AS
2. IVANO KURTOVIĆ, SUŠAK
3. TIAN PETROVIČ, ORIENT TKD
3. MARCEL VAVTAR, DRAGON