Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti A -33
Kadeti A -49
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -51
Kadeti B -41
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -51
Limači A-25
Limači A-33
Limačice A-25
Limačice A-27
Limačice A-30
Mlađi kadeti (10-7 kup) -30
Mlađi kadeti (10-7 kup) -43
Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -33
Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -36
Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -39
Mlađe kadetkinje (10-7 kup) +51
Mlađe kadetkinje -33
D015
468
7
ANDREA BARTULAC (GACKA)
273
3
SLAVICA LETICA (KOR-MAG)
795
LUCIJA UROIĆ (MED)
460
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
379
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
D016
824
7
LEDA ĐIMOTI (MED)
285
5
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
130
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
939
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
450
DORA TROHA (BIST)
D042
468
6
ANDREA BARTULAC (GACKA)
795
1
LUCIJA UROIĆ (MED)
D043
460
0
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
379
0
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
D044
824
4
LEDA ĐIMOTI (MED)
130
0
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
D045
939
7
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
450
14
DORA TROHA (BIST)
D061
468
4
ANDREA BARTULAC (GACKA)
379
1
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
D062
824
3
LEDA ĐIMOTI (MED)
450
4
DORA TROHA (BIST)
D071
468
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
450
2
DORA TROHA (BIST)
Osvajači medalja
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. DORA TROHA, Bistra
3. ELA SEKUŠAK, Jastreb
3. LEDA ĐIMOTI, Medvedgrad