Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Kadeti A -45
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje B -59
Kadetkinje B +59
Limači A-40
Limačice A-27
Limačice A-40
Mlađi kadeti (10-7 kup) -33
Kick (muški) - 2006, 2007
Kick (muški) - 2008, 2009
Kick (ženski) - 2006, 2007
Kick (ženski) - 2008, 2009
Mlađi kadeti -36
D001
224
3
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
511
0
SVEN ŽIBRET (BKEGLEV)
D002
232
15
NIK BERGANT (SILLA)
624
3
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
D003
603
7
LOREN GRBAC (DRENOVA)
701
9
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
334
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
D004
218
22
VITO JELIC (PANTERA)
199
0
IVAN POSAVEC (ZEL.)
D005
189
0
VIKTOR KLEPAC (SUTLA )
673
0
ANTE HERCEG (ORI)
D006
526
7
STIPE KATIĆ (MONTR)
380
4
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
817
MAKS ČOŠIĆ (MED)
D007
214
6
LOVRO NEVJESTIC (PANTERA)
531
2
TOMISLAV POSAVEC (TKV)
D008
269
0
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
381
4
FRAN VRBANAC (JASTREB)
D009
608
8
LEON MARIČIĆ (DRENOVA)
376
5
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
614
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
D010
316
8
DENIS DUJMOVIĆ (CROSTAR)
704
1
KRISTIJAN ŠAVORIĆ (JASTREB)
D011
935
15
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
203
3
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
D012
681
2
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
375
11
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
510
FRAN TRETINJAK (BKEGLEV)
D022
224
6
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
232
7
NIK BERGANT (SILLA)
D023
701
4
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
334
6
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
D024
218
12
VITO JELIC (PANTERA)
673
3
ANTE HERCEG (ORI)
D025
526
2
STIPE KATIĆ (MONTR)
817
6
MAKS ČOŠIĆ (MED)
D026
214
0
LOVRO NEVJESTIC (PANTERA)
381
5
FRAN VRBANAC (JASTREB)
D027
608
2
LEON MARIČIĆ (DRENOVA)
614
10
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
D028
316
4
DENIS DUJMOVIĆ (CROSTAR)
935
3
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
D029
375
9
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
510
0
FRAN TRETINJAK (BKEGLEV)
D050
232
11
NIK BERGANT (SILLA)
334
6
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
D051
218
7
VITO JELIC (PANTERA)
817
3
MAKS ČOŠIĆ (MED)
D052
381
15
FRAN VRBANAC (JASTREB)
614
4
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
D053
316
0
DENIS DUJMOVIĆ (CROSTAR)
375
2
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
D065
232
9
NIK BERGANT (SILLA)
218
17
VITO JELIC (PANTERA)
D066
381
7
FRAN VRBANAC (JASTREB)
375
6
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
D073
218
11
VITO JELIC (PANTERA)
381
3
FRAN VRBANAC (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VITO JELIC, Pantera
2. FRAN VRBANAC, Jastreb
3. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla
3. LUKA TOMIĆ, Jastreb