Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti B -45
Limači A-23
Limačice A-25
Kadeti B -45
F039
518
0
ANTONIO BREKALO (MONTR)
902
17
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
F040
619
4
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
325
17
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (TKSUŠAK)
F041
620
7
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
517
6
ROBERT DUJIĆ (VUKOVI)
947
LUKA MAJCEN (METALC)
F051
902
4
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
325
0
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (TKSUŠAK)
F052
620
3
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
947
7
LUKA MAJCEN (METALC)
F062
902
16
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
947
2
LUKA MAJCEN (METALC)
Osvajači medalja
1. GIOVANNI SLANEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. LUKA MAJCEN, METALAC
3. KRISTIAN SLADOJEVIĆ, SUŠAK
3. DARKO KOLAR, DUGA RESA
Limači A-23
B054
876
0
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
430
13
LUKA TOMEC (ORIENT1)
353
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
862
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
916
LUKA TURČAN (RADNIK)
B055
898
1
STJEPAN KEREČENI (JASTREB)
990
6
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
927
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
516
NIKO MATOKIĆ (VUKOVI)
238
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
B071
430
12
LUKA TOMEC (ORIENT1)
353
0
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
B072
862
16
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
916
0
LUKA TURČAN (RADNIK)
B073
990
1
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
927
13
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
B074
516
6
NIKO MATOKIĆ (VUKOVI)
238
14
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
B085
430
15
LUKA TOMEC (ORIENT1)
862
10
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
B086
927
8
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
238
14
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
B092
430
4
LUKA TOMEC (ORIENT1)
238
9
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. NOA TOMELJAK, MAKSIMIR
2. LUKA TOMEC, ORIENT TKD
3. DAMIEN FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. MATEJ MIHOLIĆ, Jastreb
Limačice A-25
C008
439
9
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
854
6
ANA MINKOVIĆ (BIST)
C009
515
5
NIKOL ČURČIĆ (VUKOVI)
663
11
LANA ROGAR (TIGAZ)
C010
907
5
NINA MAZULOVIĆ (MED)
870
12
LARA JURČIĆ (MTA)
993
LORA MARINKOVIĆ (COB)
C020
439
13
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
663
18
LANA ROGAR (TIGAZ)
C021
870
10
LARA JURČIĆ (MTA)
993
7
LORA MARINKOVIĆ (COB)
C029
663
18
LANA ROGAR (TIGAZ)
870
11
LARA JURČIĆ (MTA)
Osvajači medalja
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. LARA JURČIĆ, M.T.A.
3. POLOVIĆ LEONI, Karlovac
3. LORA MARINKOVIĆ, Cobra