Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Kids A (male)
Kids A (female)
Kids B (male)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Kids B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kids B (male)-18
Kids B (male)-20
Kids B (male)-22
Kids B (male)-24
Kids B (male)-27
Kids B (male)-30
Kids B (male)+30
Kids B (male)-18
C025
276
22
LOVRO HAĐINA (PANTERA)
458
10
LEON KLANFAR (BIST)
Medalists
1. LOVRO HAĐINA, Pantera
2. LEON KLANFAR, Bistra
3. ----
3. ----
Kids B (male)-20
C043
873
9
PATRIK BESEDNIK (MTA)
354
14
MATEJ ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
C044
695
11
LEON SENICIC (BIST)
731
2
IVAN MEŠTRIĆ (MAKSMR)
C058
354
17
MATEJ ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
695
13
LEON SENICIC (BIST)
Medalists
1. MATEJ ŽIVKOVIĆ, ZG-DUBRAVA
2. LEON SENICIC, Bistra
3. PATRIK BESEDNIK, M.T.A.
3. IVAN MEŠTRIĆ, MAKSIMIR
Kids B (male)-22
C036
661
13
BORNA CERČIĆ (TIGAZ)
486
14
MARINO MATIĆ (RUG)
47
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
991
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
487
FILIP JAZVIĆ (RUG)
C049
486
7
MARINO MATIĆ (RUG)
47
4
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
C050
991
4
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
487
2
FILIP JAZVIĆ (RUG)
C061
486
8
MARINO MATIĆ (RUG)
991
6
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. MARINO MATIĆ, RUGVICA
2. ALEN IMŠIROVIĆ, Čigra
3. JOVAN KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
3. FILIP JAZVIĆ, RUGVICA
Kids B (male)-24
C037
288
4
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
992
11
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
674
IVANO NEVJESTIC (PANTERA)
C038
457
8
JAKOV IVANKOVIĆ (BIST)
889
12
FRAN CINDRIĆ (MUNG)
372
JAKOV ANIĆ (S.SOKOL)
C051
992
5
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
674
2
IVANO NEVJESTIC (PANTERA)
C052
889
8
FRAN CINDRIĆ (MUNG)
372
5
JAKOV ANIĆ (S.SOKOL)
C062
992
5
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
889
4
FRAN CINDRIĆ (MUNG)
Medalists
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. FRAN CINDRIĆ, MUNGOS
3. IVANO NEVJESTIC, Pantera
3. JAKOV ANIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Kids B (male)-27
C055
366
11
KARLO MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
893
10
KRISTIJAN DERVIŠ (MUNG)
Medalists
1. KARLO MARJANOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. KRISTIJAN DERVIŠ, MUNGOS
3. ----
3. ----
Kids B (male)-30
C056
892
13
KRISTIJAN BEUS (MUNG)
691
2
IVAN LJUBENKO (METALC)
Medalists
1. KRISTIJAN BEUS, MUNGOS
2. IVAN LJUBENKO, METALAC
3. ----
3. ----
Kids B (male)+30
C057
80
14
OGNJEN PUZIC (LJUBIJA)
813
2
LUKA KOROŠEC (NOVALJA)
Medalists
1. OGNJEN PUZIC, Ljubija-Prijedor
2. LUKA KOROŠEC, Novalja
3. ----
3. ----