Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 B -29
Pioniri 1 B -31
Pioniri 1 B -33
Pioniri 1 B -36
Pioniri 1 B +40
Pionirke 1 B -36
Pionirke 1 B -40
Pioniri 2 A +36
Pionirke 2 A -25
Pionirke 2 A -27
Pionirke 2 A +36
Pioniri 2 B -19
Pioniri 2 B -21
Pioniri 2 B -25
Pioniri 2 B -29
Pioniri 2 B +36
Pionirke 2 B -25
Pionirke 2 B -29
Pionirke 2 B -31
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -59
Juniori A -68
Juniori A -73
Juniori B -73
Juniorke B -59
Juniorke B -63
Seniorke B - 73
Pioniri 1 B -29
4004
355
1
DAMJAN BOGDANOVSKI (KATALEA)
431
2
ANDREJ MILADINOVIC (LJUBIJA)
432
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
4030
431
4
ANDREJ MILADINOVIC (LJUBIJA)
432
5
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. SRDJAN MILJATOVIC, Ljubija-Prijedor
2. ANDREJ MILADINOVIC, Ljubija-Prijedor
3. DAMJAN BOGDANOVSKI, Petrovec
3. ----
Pioniri 1 B -31
4005
511
10
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
190
0
OMEROVIC ALEN (RALE)
4006
134
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
266
1
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
4031
511
1
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
266
0
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
Medalists
1. IVAN VUCENOVIC, Ljubija-Prijedor
2. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
3. OMEROVIC ALEN, Fast Kick
3. ANDREJ VLADIČIĆ, Banjica
Pioniri 1 B -33
4007
484
0
DANILO JURIC (AZIJA)
436
2
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
378
UROŠ PETROVIĆ (KBSBG)
4032
436
0
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
378
0
UROŠ PETROVIĆ (KBSBG)
Medalists
1. LUKA VUNIC, Ljubija-Prijedor
2. UROŠ PETROVIĆ, KBSBeograd
3. DANILO JURIC, Azija
3. ----
Pioniri 1 B -36
4001
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
292
0
NIKOLA JOVANOVIĆ (CZVEZDA)
4002
188
1
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
284
2
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4003
253
2
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
449
2
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4017
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
284
0
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4018
449
1
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
0
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4040
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
449
0
LUKA MILIĆ (FENIKS)
Medalists
1. VLADA ARSENOVIĆ, Combat Wolf
2. LUKA MILIĆ, Feniks
3. MARKO GRUJIC, FAVORIT
3. PETAR PILJA, Crvena zvezda
Pioniri 1 B +40
5002
173
0
MIHAJLO KOVACEVIC (LJUBIJA)
482
4
VUKAŠIN FENLAČKI (FENIKS)
174
MARKO GAVRANOVIC (LJUBIJA)
5003
183
1
MILOS JELICIC (LJUBIJA)
287
4
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
477
JOVAN FENLAČKI (FENIKS)
5017
482
4
VUKAŠIN FENLAČKI (FENIKS)
174
2
MARKO GAVRANOVIC (LJUBIJA)
5018
287
5
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
477
0
JOVAN FENLAČKI (FENIKS)
5042
482
2
VUKAŠIN FENLAČKI (FENIKS)
287
4
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
Medalists
1. ALEKSA SENIC, BUDUCNOST
2. VUKAŠIN FENLAČKI, Feniks
3. JOVAN FENLAČKI, Feniks
3. MARKO GAVRANOVIC, Ljubija-Prijedor
Pionirke 1 B -36
4009
303
0
ANNA HOSTIČKOVA (LECAF)
228
0
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
4010
369
1
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
1
2
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
4034
228
1
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
1
0
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
Medalists
1. VIOLETA NOVAKOVIĆ, Dunav Borča Bg
2. MAŠA NEŠKOVIĆ, Beograd
3. ANNA HOSTIČKOVA, SK TKD LACEK
3. ADRIJANA JAKIC, Ljubija-Prijedor
Pionirke 1 B -40
5019
464
7
JELENA DOSEN (LJUBIJA)
454
1
TAMARA ŠEVO (LAV)
Medalists
1. JELENA DOSEN, Ljubija-Prijedor
2. TAMARA ŠEVO, Lav
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A +36
3019
466
2
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
295
3
ANDRIJA VUKOTIĆ (BANJICA)
462
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
3042
295
2
ANDRIJA VUKOTIĆ (BANJICA)
462
1
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
Medalists
1. ANDRIJA VUKOTIĆ, Banjica
2. NEMANJA ZIVANIC, Ljubija-Prijedor
3. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
Pionirke 2 A -25
3032
494
0
ANA RESANOVIC (LJUBIJA)
496
10
NADJA MAJSTOROVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. NADJA MAJSTOROVIC, Ljubija-Prijedor
2. ANA RESANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Pionirke 2 A -27
3033
492
38
NIKOLINA PLECAS (LJUBIJA)
493
26
SARA TOPIC (LJUBIJA)
Medalists
1. NIKOLINA PLECAS, Ljubija-Prijedor
2. SARA TOPIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Pionirke 2 A +36
5020
476
12
JOVANA TOPIĆ (LJUBIJA)
474
0
DRAGANA KONDIC (LJUBIJA)
Medalists
1. JOVANA TOPIĆ, Ljubija-Prijedor
2. DRAGANA KONDIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -19
5021
161
5
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
182
17
VELJKO PETROVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. VELJKO PETROVIĆ, Banjica
2. MARKO GNJATIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -21
5006
402
4
ANDRIJA SMILJANIC (LUKAGRM)
491
6
VOJISLAV JANJOS (LJUBIJA)
490
DAMJAN HRVACANIN (LJUBIJA)
5034
491
1
VOJISLAV JANJOS (LJUBIJA)
490
0
DAMJAN HRVACANIN (LJUBIJA)
Medalists
1. VOJISLAV JANJOS, Ljubija-Prijedor
2. DAMJAN HRVACANIN, Ljubija-Prijedor
3. ANDRIJA SMILJANIC, Grmeč
3. ----
Pioniri 2 B -25
5007
315
9
DRAGAN MARIC (ZNKRS)
377
11
MATEJA MILOVANČEVIĆ (KBSBG)
5008
171
0
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
480
0
DUSAN JOVIC (KWON2)
5035
377
0
MATEJA MILOVANČEVIĆ (KBSBG)
171
10
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. JOVAN KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
2. MATEJA MILOVANČEVIĆ, KBSBeograd
3. DUSAN JOVIC, KWON BATAJNICA
3. DRAGAN MARIC, "ZVORNIK"
Pioniri 2 B -29
5024
347
0
STRAHINJA VUKOVIC (LJUBIJA)
314
20
MILAN SANDIC (ZNKRS)
Medalists
1. MILAN SANDIC, "ZVORNIK"
2. STRAHINJA VUKOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B +36
5009
324
4
LAZAR TOMIC (IMP-SRB)
313
1
ANDREJ KESER (ZNKRS)
149
OGNJEN PUZIC (LJUBIJA)
5036
324
4
LAZAR TOMIC (IMP-SRB)
149
0
OGNJEN PUZIC (LJUBIJA)
Medalists
1. LAZAR TOMIC, Imperium
2. OGNJEN PUZIC, Ljubija-Prijedor
3. ANDREJ KESER, "ZVORNIK"
3. ----
Pionirke 2 B -25
5027
124
0
MEDEJA MOHORIČ (JITAE)
57
1
MIA BABIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MIA BABIC, Ljubija-Prijedor
2. MEDEJA MOHORIČ, JITAE Maribor
3. ----
3. ----
Pionirke 2 B -29
5010
151
14
TARA CRNCEVIC (LJUBIJA)
376
12
ELENA PETROVIĆ (KBSBG)
291
ĐURĐA SAVIĆ (CZVEZDA)
5037
151
1
TARA CRNCEVIC (LJUBIJA)
291
5
ĐURĐA SAVIĆ (CZVEZDA)
Medalists
1. ĐURĐA SAVIĆ, Crvena zvezda
2. TARA CRNCEVIC, Ljubija-Prijedor
3. ELENA PETROVIĆ, KBSBeograd
3. ----
Pionirke 2 B -31
5029
336
7
TANJA CICA (LJUBIJA)
455
0
NIKOLINA DŽIDA (LAV)
Medalists
1. TANJA CICA, Ljubija-Prijedor
2. NIKOLINA DŽIDA, Lav
3. ----
3. ----
Kadetkinje A +59
1032
38
3
MILICA NOVAKOVIĆ (BANJICA)
169
0
TEA ROSIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MILICA NOVAKOVIĆ, Banjica
2. TEA ROSIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -41
4022
344
6
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
53
2
NEVENA NIKOLIN (SBVMAG1)
Medalists
1. BOJANA JOSIC, Ljubija-Prijedor
2. NEVENA NIKOLIN, Klub borilačkih veština '' MAG ''
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -44
4023
343
0
SANJA RASTOKA (LJUBIJA)
342
8
MAJA VESELINOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MAJA VESELINOVIC, Ljubija-Prijedor
2. SANJA RASTOKA, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
4024
460
0
IVANA ZORIC (LJUBIJA)
164
16
OLIVERA KARAN (LJUBIJA)
Medalists
1. OLIVERA KARAN, Ljubija-Prijedor
2. IVANA ZORIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -51
4025
448
1
MARIA GEORGIEVA (NERON)
333
13
KRISTINA CICA (LJUBIJA)
Medalists
1. KRISTINA CICA, Ljubija-Prijedor
2. MARIA GEORGIEVA, Neron
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -59
4013
252
0
MIA STANKOVIĆ (TRZEMUN)
506
14
DANKA KARAN (LJUBIJA)
4014
372
5
IVANA SARENAC (JOP)
406
0
TEODORA JARIC (LJUBIJA)
4037
506
3
DANKA KARAN (LJUBIJA)
372
0
IVANA SARENAC (JOP)
Medalists
1. DANKA KARAN, Ljubija-Prijedor
2. IVANA SARENAC, JOPA
3. MIA STANKOVIĆ, Taurunum
3. TEODORA JARIC, Ljubija-Prijedor
Juniori A -68
2004
167
0
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
62
0
TEODOR NENOV (JDK)
2005
458
2
DANILO JAKŠIĆ (LAV)
275
13
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
2006
354
7
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
286
6
TUSA TUDOR (SENIOR)
348
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
2020
167
9
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
275
0
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
2021
354
6
PETAR KRUNIC (LJUBIJA)
348
12
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
2036
167
1
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
348
5
DAVID KOSTADINOSKI (KATALEA)
Medalists
1. DAVID KOSTADINOSKI, Petrovec
2. NEMANJA SKORIC, Ljubija-Prijedor
3. PETAR KRUNIC, Ljubija-Prijedor
3. NENAD ANDJELKOVIC, ares
Juniori A -73
2007
367
3
MILOŠ POPOVIĆ (SRBIJA)
404
17
ZLATKO POPOVIĆ (LUKAGRM)
178
ERMIN BRDAR (LJUBIJA)
2027
404
7
ZLATKO POPOVIĆ (LUKAGRM)
178
0
ERMIN BRDAR (LJUBIJA)
Medalists
1. ZLATKO POPOVIĆ, Grmeč
2. ERMIN BRDAR, Ljubija-Prijedor
3. MILOŠ POPOVIĆ, Zrenjanin
3. ----
Juniori B -73
4016
322
6
MARKO PEROVIĆ (KOŠAVA)
233
3
LAZAR VORKAPIĆ (DUNAV1)
170
ADI ZUBANOVIC (LJUBIJA)
4039
322
2
MARKO PEROVIĆ (KOŠAVA)
170
1
ADI ZUBANOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MARKO PEROVIĆ, Košava
2. ADI ZUBANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. LAZAR VORKAPIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
Juniorke B -59
4027
381
1
NINA TOMIC (KWON2)
441
0
IVONA RATKOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. NINA TOMIC, KWON BATAJNICA
2. IVONA RATKOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Juniorke B -63
4028
438
1
BOJANA ZIVANIC (LJUBIJA)
440
0
MARTINA RATKOVIĆ (LJUBIJA)
Medalists
1. BOJANA ZIVANIC, Ljubija-Prijedor
2. MARTINA RATKOVIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Seniorke B - 73
5032
281
0
IVKOVIC ALEXANDRA (SENIOR)
444
4
DRAGANA BUDIMIR (LJUBIJA)
Medalists
1. DRAGANA BUDIMIR, Ljubija-Prijedor
2. IVKOVIC ALEXANDRA, Olimpico Trieste
3. ----
3. ----