Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pionirke 1 A -27
Kadeti A -61
Kadeti A +65
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Juniori A -73
Juniori A -78
Seniori A - 58
Seniori A - 63
Seniori A - 74
Seniori A + 87
Pionirke 1 A -27
3029
99
15
KATARINA STANKOVIC (ARES018)
105
8
ALEKSANDRA MARJANSKI (SRBIJA)
Medalists
1. KATARINA STANKOVIC, ares
2. ALEKSANDRA MARJANSKI, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadeti A -61
1025
508
0
POPOVIĆ LUKA (SRBIJA)
505
0
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. POPOVIĆ LUKA, Zrenjanin
2. JOVAN RATIĆ, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadeti A +65
1026
330
0
VIKTOR MARKOVIĆ (SRBIJA)
262
0
VIKTOR PUŠKIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. VIKTOR MARKOVIĆ, Zrenjanin
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -37
1027
497
0
BILJANA DURIĆ (SRBIJA)
502
0
KRISTINA VARGA (SRBIJA)
Medalists
1. BILJANA DURIĆ, Zrenjanin
2. KRISTINA VARGA, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -44
1029
331
0
UNA RODIĆ (SRBIJA)
301
0
HELENA BOGDANOVIC (GALEBBG)
Medalists
1. HELENA BOGDANOVIC, Galeb
2. UNA RODIĆ, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
1005
465
18
EMILIJA RADMILOVIĆ (AZIJA)
270
12
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
384
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
488
MARIJA MARJANOVIĆ (FENIKS)
219
MILANA BELEUC (SRBIJA)
1020
465
17
EMILIJA RADMILOVIĆ (AZIJA)
384
5
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
1021
488
19
MARIJA MARJANOVIĆ (FENIKS)
219
1
MILANA BELEUC (SRBIJA)
1040
465
6
EMILIJA RADMILOVIĆ (AZIJA)
488
10
MARIJA MARJANOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. MARIJA MARJANOVIĆ, Feniks
2. EMILIJA RADMILOVIĆ, Azija
3. MILANA BELEUC, Zrenjanin
3. ANDJELA BURUSIC, Lola
Kadetkinje A -51
1010
309
3
MICHAELA RAZIMOVA (LECAF)
361
2
MILICA NEDELKOVSKI (SERBIA)
1011
332
1
BOJANA KOSTADINOVIĆ (SRBIJA)
350
18
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
1035
309
4
MICHAELA RAZIMOVA (LECAF)
350
0
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
Medalists
1. MICHAELA RAZIMOVA, SK TKD LACEK
2. DESPINA JOVCEVSKA, Petrovec
3. MILICA NEDELKOVSKI, Combat Wolf
3. BOJANA KOSTADINOVIĆ, Zrenjanin
Kadetkinje A -55
1030
501
0
JELENA OPRUC (SRBIJA)
499
0
JELENA FERENČIK (SRBIJA)
Medalists
1. JELENA OPRUC, Zrenjanin
2. JELENA FERENČIK, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -59
1031
503
28
JELENA PROLE (SRBIJA)
397
21
ANA KUČINIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. JELENA PROLE, Zrenjanin
2. ANA KUČINIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Juniori A -73
2007
367
3
MILOŠ POPOVIĆ (SRBIJA)
404
17
ZLATKO POPOVIĆ (LUKAGRM)
178
ERMIN BRDAR (LJUBIJA)
2027
404
7
ZLATKO POPOVIĆ (LUKAGRM)
178
0
ERMIN BRDAR (LJUBIJA)
Medalists
1. ZLATKO POPOVIĆ, Grmeč
2. ERMIN BRDAR, Ljubija-Prijedor
3. MILOŠ POPOVIĆ, Zrenjanin
3. ----
Juniori A -78
2022
366
0
SLAVOMIR KOVAČKI (SRBIJA)
197
0
MARKO KOVAČ (TKD BA)
Medalists
1. MARKO KOVAČ, Beli Andjeli
2. ----
3. ----
3. ----
Seniori A - 58
2024
498
0
DAMIR STOJANČEV (SRBIJA)
495
0
ALEKSANDAR ČOLIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. ALEKSANDAR ČOLIĆ, Zrenjanin
2. ----
3. ----
3. ----
Seniori A - 63
2025
509
0
JOVAN ROMAC (SRBIJA)
510
0
MIODRAG STOJADINOVIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. MIODRAG STOJADINOVIĆ, Zrenjanin
2. ----
3. ----
3. ----
Seniori A - 74
1006
196
7
BUDIMIR KRIVOKUĆA (TKD BA)
277
4
NIKOLA DEVIĆ (IMP-SRB)
414
BOJAN ARBUTINA (ZMAJ)
433
VLADAN ĆIRJAKOVIĆ (FENIKS)
7
DEJAN POPOV (SRBIJA)
1022
196
2
BUDIMIR KRIVOKUĆA (TKD BA)
414
3
BOJAN ARBUTINA (ZMAJ)
1023
433
7
VLADAN ĆIRJAKOVIĆ (FENIKS)
7
1
DEJAN POPOV (SRBIJA)
1041
414
6
BOJAN ARBUTINA (ZMAJ)
433
5
VLADAN ĆIRJAKOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. BOJAN ARBUTINA, Zmaj
2. VLADAN ĆIRJAKOVIĆ, Feniks
3. BUDIMIR KRIVOKUĆA, Beli Andjeli
3. DEJAN POPOV, Zrenjanin
Seniori A + 87
2014
514
0
DJORDJE MARCETIC (AZIJA)
370
0
LJUBOMIR STANCIC (JOP)
471
DUŠAN SAMOLOVAC (SRBIJA)
2032
514
0
DJORDJE MARCETIC (AZIJA)
471
0
DUŠAN SAMOLOVAC (SRBIJA)
Medalists
1. DUŠAN SAMOLOVAC, Zrenjanin
2. ----
3. ----
3. ----