Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -27
Pioniri 1 A +40
Pioniri 1 B -36
Pionirke 1 B +40
Kadetkinje A -51
Pioniri 1 A -27
3011
261
4
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
360
1
RASTKO DOSTANIC (SERBIA)
338
TODOR VASILIC (AZIJA)
3036
261
5
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
338
11
TODOR VASILIC (AZIJA)
Medalists
1. TODOR VASILIC, Azija
2. MARKO MIHAILOVIĆ, Šabac
3. RASTKO DOSTANIC, Combat Wolf
3. ----
Pioniri 1 A +40
3005
362
3
LUKA BABIC (SERBIA)
475
4
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3006
136
1
STEFAN LSTAS (ARES018)
123
0
VID MOHORIČ (JITAE)
35
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3024
475
9
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
304
6
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
3025
136
0
STEFAN LSTAS (ARES018)
35
3
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
3045
475
14
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
35
4
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. LUKA VUKOBRATOVIĆ, Feniks
2. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
3. JIRI ŠŤASTNÝ, SK TKD LACEK
3. STEFAN LSTAS, ares
Pioniri 1 B -36
4001
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
292
0
NIKOLA JOVANOVIĆ (CZVEZDA)
4002
188
1
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
284
2
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4003
253
2
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
449
2
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4017
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
284
0
MARKO GRUJIC (FAVORIT)
4018
449
1
LUKA MILIĆ (FENIKS)
293
0
PETAR PILJA (CZVEZDA)
4040
513
1
VLADA ARSENOVIĆ (SERBIA)
449
0
LUKA MILIĆ (FENIKS)
Medalists
1. VLADA ARSENOVIĆ, Combat Wolf
2. LUKA MILIĆ, Feniks
3. MARKO GRUJIC, FAVORIT
3. PETAR PILJA, Crvena zvezda
Pionirke 1 B +40
5004
316
4
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
442
1
ANDJELA ZIVANOVIC (BORACBG)
5005
410
1
MONIKA JAKŠIĆ (TKD KAR)
363
0
LARA BOKUN (SERBIA)
5033
316
0
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
410
0
MONIKA JAKŠIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, Karlovac
2. ZORANA SANDIC, "ZVORNIK"
3. LARA BOKUN, Combat Wolf
3. ANDJELA ZIVANOVIC, BoracBG
Kadetkinje A -51
1010
309
3
MICHAELA RAZIMOVA (LECAF)
361
2
MILICA NEDELKOVSKI (SERBIA)
1011
332
1
BOJANA KOSTADINOVIĆ (SRBIJA)
350
18
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
1035
309
4
MICHAELA RAZIMOVA (LECAF)
350
0
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
Medalists
1. MICHAELA RAZIMOVA, SK TKD LACEK
2. DESPINA JOVCEVSKA, Petrovec
3. MILICA NEDELKOVSKI, Combat Wolf
3. BOJANA KOSTADINOVIĆ, Zrenjanin