Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"ZVORNIK"
ares
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Eurosped
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Ji Do Kwan
JITAE Maribor
JOPA
Karlovac
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Košava
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Ljubija-Prijedor
Neron
Olimpico Trieste
Pantera
Petrovec
Proleter
SK TKD LACEK
Šabac
Taurunum
Zmaj
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -33
Pioniri 1 A -40
Kadetkinje A -47
Juniori B -78
Seniori A - 68
Seniori B - 74
Pioniri 1 A -33
3001
375
12
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
265
0
NIKOLA VUJIĆ (ŠA SRB)
80
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3002
96
19
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
326
6
VIKTOR VASILEV (NERON)
359
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
3020
375
12
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
80
0
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3021
96
0
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
359
4
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
3043
375
1
OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC (ES)
359
0
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
Medalists
1. OGNJEN DRAGOSAVLJEVIC, Eurosped
2. MIHAJLO VULIC, Galeb
3. LAZAR MAGDIC, Lola
3. JOVAN JOVANOVIC, ares
Pioniri 1 A -40
3014
383
0
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
58
0
PAVEL DIMITROV (JDK)
3015
137
0
DAVID MARKOVIC (ARES018)
81
0
MARKO BURUSIC (LOLA)
3039
383
7
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
81
3
MARKO BURUSIC (LOLA)
Medalists
1. ĐORĐE OGRIZOVIĆ, Azija
2. MARKO BURUSIC, Lola
3. ----
3. DAVID MARKOVIC, ares
Kadetkinje A -47
1005
465
18
EMILIJA RADMILOVIĆ (AZIJA)
270
12
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
384
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
488
MARIJA MARJANOVIĆ (FENIKS)
219
MILANA BELEUC (SRBIJA)
1020
465
17
EMILIJA RADMILOVIĆ (AZIJA)
384
5
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
1021
488
19
MARIJA MARJANOVIĆ (FENIKS)
219
1
MILANA BELEUC (SRBIJA)
1040
465
6
EMILIJA RADMILOVIĆ (AZIJA)
488
10
MARIJA MARJANOVIĆ (FENIKS)
Medalists
1. MARIJA MARJANOVIĆ, Feniks
2. EMILIJA RADMILOVIĆ, Azija
3. MILANA BELEUC, Zrenjanin
3. ANDJELA BURUSIC, Lola
Juniori B -78
5030
394
2
ZORAN SAKOVIĆ (LOLA)
236
0
ŽELJKO KRAGUJEVIĆ (DUNAV1)
Medalists
1. ZORAN SAKOVIĆ, Lola
2. ŽELJKO KRAGUJEVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
3. ----
Seniori A - 68
2012
79
0
FILIP MILIVOJEVIC (LOLA)
416
0
DEJAN TOMIĆ (ZMAJ)
500
DARIO BODOR (ZMAJ)
2030
416
10
DEJAN TOMIĆ (ZMAJ)
500
9
DARIO BODOR (ZMAJ)
Medalists
1. DEJAN TOMIĆ, Zmaj
2. DARIO BODOR, Zmaj
3. FILIP MILIVOJEVIC, Lola
3. ----
Seniori B - 74
5013
391
5
LAZAR MATIJEVIĆ (LOLA)
321
4
IGOR DJURIC (ZNKRS)
5014
320
0
DARKO VUKOVIC (ZNKRS)
274
4
MILOS CVETKOVIC (ARES018)
5040
391
9
LAZAR MATIJEVIĆ (LOLA)
274
10
MILOS CVETKOVIC (ARES018)
Medalists
1. MILOS CVETKOVIC, ares
2. LAZAR MATIJEVIĆ, Lola
3. DARKO VUKOVIC, "ZVORNIK"
3. IGOR DJURIC, "ZVORNIK"