Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BESA
BoracBG
Broj 1
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
FORCE-2004
Galeb
Grmeč
Herkules
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Karlovac
KBS Naisus
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
KOREA
Korio1 Kuršumlija
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Olimp
Pegasus
Sports Club Force
Šabac
ŠUJICA Tomislavgrad
Taurunum
Team NIŠ
tkd Libya school
TKD-KBK-MARIBOR
Viner civi
Zmaj
Zmaj-Pećinci
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -29
Pioniri 1 A -31
Pioniri 1 A -36
Pionirke 1 A -25
Kadeti A -33
Kadeti A -37
Kadeti A -53
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -51
Juniori A -59
Pioniri 1 A -29
3009
412
10
MATIJA TONCIC (TEAMNIŠ)
320
21
VUK ADŽIĆ (LOLA)
3010
349
1
STEFAN PESKIR (GALEBBG)
204
11
STEFAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
3033
320
15
VUK ADŽIĆ (LOLA)
204
17
STEFAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. STEFAN IVANOVIĆ, Šabac
2. VUK ADŽIĆ, Lola
3. STEFAN PESKIR, Galeb
3. MATIJA TONCIC, Team NIŠ
Pioniri 1 A -31
3003
250
23
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
55
5
MARKO ROŽA (FAVORIT)
343
DANILO RISTOVIC (GALEBBG)
3004
342
6
JOVAN BRANKOVIC (GALEBBG)
133
2
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
193
FILIP DŽIDA (LAV)
3022
250
1
MARKO STOJANOVIĆ (FENIKS)
343
2
DANILO RISTOVIC (GALEBBG)
3023
342
7
JOVAN BRANKOVIC (GALEBBG)
193
8
FILIP DŽIDA (LAV)
3042
343
8
DANILO RISTOVIC (GALEBBG)
193
20
FILIP DŽIDA (LAV)
Medalists
1. FILIP DŽIDA, Lav
2. DANILO RISTOVIC, Galeb
3. JOVAN BRANKOVIC, Galeb
3. MARKO STOJANOVIĆ, Feniks
Pioniri 1 A -36
3006
312
13
KONSTANTIN JOKIĆ (IMP-SRB)
345
1
UROS TURKULJ (GALEBBG)
3007
446
1
SAVA BOŠKOVIĆ (TRZEMUN)
318
13
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3008
444
7
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
350
6
ALEKSANDAR ROSIC (GALEBBG)
179
MARK GJURASHAJ (BES)
3026
312
19
KONSTANTIN JOKIĆ (IMP-SRB)
318
5
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3027
444
0
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
179
0
MARK GJURASHAJ (BES)
3044
312
17
KONSTANTIN JOKIĆ (IMP-SRB)
444
3
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
Medalists
1. KONSTANTIN JOKIĆ, Imperium
2. SERGEJ MILANOVIĆ, Imperium
3. LAZAR MAGDIC, Lola
3. ----
Pionirke 1 A -25
3013
405
0
DARIJA STANIŠIĆ (BANJICA)
386
0
LENKA MILOSEVIC (GALEBBG)
3014
228
26
JELENA STOJANOVIĆ (TKKORIO)
330
0
MIA DJUKIC (AZIJA)
3036
386
11
LENKA MILOSEVIC (GALEBBG)
228
18
JELENA STOJANOVIĆ (TKKORIO)
Medalists
1. JELENA STOJANOVIĆ, Korio1 Kuršumlija
2. LENKA MILOSEVIC, Galeb
3. MIA DJUKIC, Azija
3. DARIJA STANIŠIĆ, Banjica
Kadeti A -33
5001
14
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
442
0
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
234
PETAR KATAVIC (VINER)
5002
353
0
ANDRIJA MILOSEVIC (GALEBBG)
206
1
MATEJA GARIĆ (ŠA SRB)
16
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
5013
442
1
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
234
7
PETAR KATAVIC (VINER)
5014
206
7
MATEJA GARIĆ (ŠA SRB)
16
6
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
5029
234
5
PETAR KATAVIC (VINER)
206
2
MATEJA GARIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. PETAR KATAVIC, Viner civi
2. MATEJA GARIĆ, Šabac
3. LAZAR ILIČIN, Taurunum
3. VANJA JAKŠIĆ, Banjica
Kadeti A -37
5003
435
16
STEFAN MARKOVIĆ (ZMAJ-P)
251
2
STEFAN STOJANOVIĆ (FENIKS)
5004
309
3
DRAGAN MLADENOVIC (TEAMNIŠ)
352
0
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
5005
205
4
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
351
3
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
270
JOVAN JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
5015
435
4
STEFAN MARKOVIĆ (ZMAJ-P)
309
0
DRAGAN MLADENOVIC (TEAMNIŠ)
5016
205
0
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
270
0
JOVAN JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
5030
435
12
STEFAN MARKOVIĆ (ZMAJ-P)
270
0
JOVAN JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
Medalists
1. STEFAN MARKOVIĆ, Zmaj-Pećinci
2. JOVAN JOVANOVIC, Team NIŠ
3. DRAGAN MLADENOVIC, Team NIŠ
3. MATEJA IVANOVIĆ, Šabac
Kadeti A -53
6001
387
6
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
198
5
ALEKSANDAR STOJANOVIĆ (LAV)
6002
225
0
UROŠ ROGLIĆ (TKKORIO)
235
3
STEFAN VICENTIC (VINER)
6003
276
1
MITAR MAKLENOVIC (TEAMNIŠ)
354
14
MILOS MIHAJLOVIC (GALEBBG)
97
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
6015
387
10
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
235
6
STEFAN VICENTIC (VINER)
6016
354
12
MILOS MIHAJLOVIC (GALEBBG)
97
12
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
6032
387
3
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
97
4
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
Medalists
1. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. MARKO LAZIĆ, Šabac
3. MILOS MIHAJLOVIC, Galeb
3. STEFAN VICENTIC, Viner civi
Kadetkinje A -37
5012
257
7
TARA TANASIĆ (FENIKS)
377
2
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
355
ANDREA BOKAN (GALEBBG)
5028
257
0
TARA TANASIĆ (FENIKS)
355
13
ANDREA BOKAN (GALEBBG)
Medalists
1. ANDREA BOKAN, Galeb
2. TARA TANASIĆ, Feniks
3. VIOLETA NOVAKOVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
Kadetkinje A -51
6007
58
9
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
356
5
MINA RISTOVIC (GALEBBG)
364
TEODORA LUKIC (NS2001)
224
SANDRA ROGLIĆ (TKKORIO)
36
MILANA BELEUC (SRBIJA)
6019
58
12
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
364
0
TEODORA LUKIC (NS2001)
6020
224
3
SANDRA ROGLIĆ (TKKORIO)
36
4
MILANA BELEUC (SRBIJA)
6034
58
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
36
1
MILANA BELEUC (SRBIJA)
Medalists
1. MILANA BELEUC, Zrenjanin
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. SANDRA ROGLIĆ, Korio1 Kuršumlija
3. TEODORA LUKIC, Olimp
Juniori A -59
2007
237
3
IGOR NIKOLIĆ (FENIKS)
98
6
PATRIK BRADAC (ILYO KE)
357
STRAHINJA DAMNJANOVIC (GALEBBG)
2022
98
3
PATRIK BRADAC (ILYO KE)
357
10
STRAHINJA DAMNJANOVIC (GALEBBG)
Medalists
1. STRAHINJA DAMNJANOVIC, Galeb
2. PATRIK BRADAC, Ilyo TKD SKP Kosice
3. IGOR NIKOLIĆ, Feniks
3. ----