Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BESA
BoracBG
Broj 1
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
FORCE-2004
Galeb
Grmeč
Herkules
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Karlovac
KBS Naisus
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
KOREA
Korio1 Kuršumlija
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Olimp
Pegasus
Sports Club Force
Šabac
ŠUJICA Tomislavgrad
Taurunum
Team NIŠ
tkd Libya school
TKD-KBK-MARIBOR
Viner civi
Zmaj
Zmaj-Pećinci
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -36
Pioniri 1 A -40
Kadeti A -45
Kadetkinje A -41
Juniori A -55
Juniori A -63
Juniori A -68
Juniori A -73
Juniori A -78
Pioniri 1 A -36
3006
312
13
KONSTANTIN JOKIĆ (IMP-SRB)
345
1
UROS TURKULJ (GALEBBG)
3007
446
1
SAVA BOŠKOVIĆ (TRZEMUN)
318
13
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3008
444
7
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
350
6
ALEKSANDAR ROSIC (GALEBBG)
179
MARK GJURASHAJ (BES)
3026
312
19
KONSTANTIN JOKIĆ (IMP-SRB)
318
5
LAZAR MAGDIC (LOLA)
3027
444
0
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
179
0
MARK GJURASHAJ (BES)
3044
312
17
KONSTANTIN JOKIĆ (IMP-SRB)
444
3
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
Medalists
1. KONSTANTIN JOKIĆ, Imperium
2. SERGEJ MILANOVIĆ, Imperium
3. LAZAR MAGDIC, Lola
3. ----
Pioniri 1 A -40
4001
465
0
ADZIJA GANJOLA (BES)
299
0
VUK LAZOVIĆ (AZIJA)
252
LUKA MILIĆ (FENIKS)
4002
64
13
NEJC LAZAR (TKD KBK)
335
9
OGNJEN RADAKOVIĆ (AZIJA)
384
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
4022
465
4
ADZIJA GANJOLA (BES)
252
22
LUKA MILIĆ (FENIKS)
4023
64
1
NEJC LAZAR (TKD KBK)
384
15
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
4040
252
7
LUKA MILIĆ (FENIKS)
384
7
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
Medalists
1. NIKOLA RANKOVIĆ, Azija
2. LUKA MILIĆ, Feniks
3. NEJC LAZAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. ADZIJA GANJOLA, BESA
Kadeti A -45
5007
177
1
EMIN NIKAJ (BES)
331
13
MILOŠ MILENKOVIĆ (AZIJA)
61
LIN KOVACIC (TKD KBK)
283
STEFAN LATAS (TEAMNIŠ)
217
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
5019
331
9
MILOŠ MILENKOVIĆ (AZIJA)
61
10
LIN KOVACIC (TKD KBK)
5020
283
0
STEFAN LATAS (TEAMNIŠ)
217
7
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
5032
61
0
LIN KOVACIC (TKD KBK)
217
0
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARKO HRELJAC, Imperium
3. MILOŠ MILENKOVIĆ, Azija
3. STEFAN LATAS, Team NIŠ
Kadetkinje A -41
5010
230
0
ANDJELA KATAVIC (VINER)
223
0
MILICA TOŠKOVIĆ (TKKORIO)
194
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
181
ANADETA MICAKAJ (BES)
210
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
5023
223
13
MILICA TOŠKOVIĆ (TKKORIO)
194
1
JELENA STAMENKOVIĆ (LAV)
5024
181
0
ANADETA MICAKAJ (BES)
210
0
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
5034
223
0
MILICA TOŠKOVIĆ (TKKORIO)
210
4
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
Medalists
1. ALEKSANDRA MITIĆ, Imperium
2. MILICA TOŠKOVIĆ, Korio1 Kuršumlija
3. ANADETA MICAKAJ, BESA
3. JELENA STAMENKOVIĆ, Lav
Juniori A -55
2001
324
3
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
41
0
POPOVIĆ LUKA (SRBIJA)
150
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
180
BLAGO LUKACEVIC (BES)
192
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
2013
324
11
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
150
7
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
2014
180
4
BLAGO LUKACEVIC (BES)
192
28
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
2026
324
1
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
192
20
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
Medalists
1. MARTIN GARKOV, Sports Club Force
2. VASILIJE NIKOLOVSKI, Imperium
3. BLAGO LUKACEVIC, BESA
3. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
Juniori A -63
2002
170
4
MARIAN RACHEV (SCFORCE)
323
17
NIKOLA BAJIĆ (IMP-SRB)
2002B
222
25
STEFAN MILIĆ (TKKORIO)
449
0
LAZAR DJORDJEVIC (DUNAV1)
2003
220
28
DUŠAN ERAKOVIĆ (TKKORIO)
102
7
RICHARD KANA (ILYO KE)
176
MUHAMED GJOKAJ (BES)
2015
323
2
NIKOLA BAJIĆ (IMP-SRB)
222
12
STEFAN MILIĆ (TKKORIO)
2016
220
4
DUŠAN ERAKOVIĆ (TKKORIO)
176
2
MUHAMED GJOKAJ (BES)
2027
222
3
STEFAN MILIĆ (TKKORIO)
220
14
DUŠAN ERAKOVIĆ (TKKORIO)
Medalists
1. DUŠAN ERAKOVIĆ, Korio1 Kuršumlija
2. STEFAN MILIĆ, Korio1 Kuršumlija
3. MUHAMED GJOKAJ, BESA
3. NIKOLA BAJIĆ, Imperium
Juniori A -68
1001
370
0
NIKOLA SOKOLOVIC (NO1)
290
9
GEDEON OGRIZOVIĆ (AZIJA)
168
ALEKSA KOMAZEC (IMP-SRB)
1002
175
15
ZINEDIN BEQAJ (BES)
304
3
JOVAN MANDIĆ (AZIJA)
207
MATEJA VUČINIĆ (ŠA SRB)
1014
290
8
GEDEON OGRIZOVIĆ (AZIJA)
168
8
ALEKSA KOMAZEC (IMP-SRB)
1015
175
16
ZINEDIN BEQAJ (BES)
207
15
MATEJA VUČINIĆ (ŠA SRB)
1030
290
1
GEDEON OGRIZOVIĆ (AZIJA)
175
15
ZINEDIN BEQAJ (BES)
Medalists
1. ZINEDIN BEQAJ, BESA
2. GEDEON OGRIZOVIĆ, Azija
3. MATEJA VUČINIĆ, Šabac
3. ALEKSA KOMAZEC, Imperium
Juniori A -73
1004
203
10
MARKO MARKOVIĆ (ŠA SRB)
37
2
MILOŠ POPOVIĆ (SRBIJA)
1005
428
0
SLAVOMIR KOVAČKI (SRBIJA)
174
0
DAVID ARAPAJ (BES)
1024
203
3
MARKO MARKOVIĆ (ŠA SRB)
174
7
DAVID ARAPAJ (BES)
Medalists
1. DAVID ARAPAJ, BESA
2. MARKO MARKOVIĆ, Šabac
3. SLAVOMIR KOVAČKI, Zrenjanin
3. MILOŠ POPOVIĆ, Zrenjanin
Juniori A -78
1006
425
22
GORAN PERIC (KWON2)
191
18
MARKO KOVAČ (TKD BA)
1007
454
0
DUŠAN ZUBNAR (SRBIJA)
178
0
FABIAN GJERAJ (BES)
1025
425
0
GORAN PERIC (KWON2)
178
0
FABIAN GJERAJ (BES)
Medalists
1. GORAN PERIC, KWON BATAJNICA
2. ----
3. MARKO KOVAČ, Beli Andjeli
3. DUŠAN ZUBNAR, Zrenjanin