Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BESA
BoracBG
Broj 1
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
FORCE-2004
Galeb
Grmeč
Herkules
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Karlovac
KBS Naisus
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
KOREA
Korio1 Kuršumlija
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Olimp
Pegasus
Sports Club Force
Šabac
ŠUJICA Tomislavgrad
Taurunum
Team NIŠ
tkd Libya school
TKD-KBK-MARIBOR
Viner civi
Zmaj
Zmaj-Pećinci
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 B -40
Pionirke 1 B +40
Kadetkinje A -51
Kadetkinje B +59
Juniorke A -59
Pioniri 1 B -40
4016
464
4
PETAR STANKOVIĆ (KBSBG)
447
7
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
4017
166
5
LAZAR TOMIC (IMP-SRB)
358
8
IGOR DAKIĆ (NS2001)
4036
447
0
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
358
0
IGOR DAKIĆ (NS2001)
Osvajači medalja
1. IGOR DAKIĆ, Olimp
2. MILOŠ PANIĆ, Taurunum
3. LAZAR TOMIC, Imperium
3. PETAR STANKOVIĆ, KBSBeograd
Pionirke 1 B +40
4020
201
3
DUNJA MANSOUR (IMP-SRB)
362
3
NAĐA GLUMAC (NS2001)
4021
360
0
LANA ĐURIĆ (NS2001)
259
4
ANDREA PAUNOVIĆ (FENIKS)
4039
362
1
NAĐA GLUMAC (NS2001)
259
3
ANDREA PAUNOVIĆ (FENIKS)
Osvajači medalja
1. ANDREA PAUNOVIĆ, Feniks
2. NAĐA GLUMAC, Olimp
3. LANA ĐURIĆ, Olimp
3. DUNJA MANSOUR, Imperium
Kadetkinje A -51
6007
58
9
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
356
5
MINA RISTOVIC (GALEBBG)
364
TEODORA LUKIC (NS2001)
224
SANDRA ROGLIĆ (TKKORIO)
36
MILANA BELEUC (SRBIJA)
6019
58
12
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
364
0
TEODORA LUKIC (NS2001)
6020
224
3
SANDRA ROGLIĆ (TKKORIO)
36
4
MILANA BELEUC (SRBIJA)
6034
58
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
36
1
MILANA BELEUC (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. MILANA BELEUC, Zrenjanin
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. SANDRA ROGLIĆ, Korio1 Kuršumlija
3. TEODORA LUKIC, Olimp
Kadetkinje B +59
6026
359
0
IRIS PEKOVIĆ (NS2001)
315
12
LANA DJUNISIJEVIC (PEGASUS)
Osvajači medalja
1. LANA DJUNISIJEVIC, Pegasus
2. IRIS PEKOVIĆ, Olimp
3. ----
3. ----
Juniorke A -59
2004
291
14
JANA RULJIĆ (AZIJA)
361
1
MARIJA PULJIZ (NS2001)
215
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
50
VALENTINA MILIĆ (SRBIJA)
65
NUSA URNAUT (TKD KBK)
2017
291
1
JANA RULJIĆ (AZIJA)
215
6
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
2018
50
2
VALENTINA MILIĆ (SRBIJA)
65
19
NUSA URNAUT (TKD KBK)
2028
215
13
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
65
1
NUSA URNAUT (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. NADICA BOŽANIĆ, Imperium
2. NUSA URNAUT, TKD-KBK-MARIBOR
3. JANA RULJIĆ, Azija
3. VALENTINA MILIĆ, Zrenjanin