Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BESA
BoracBG
Broj 1
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
FORCE-2004
Galeb
Grmeč
Herkules
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Karlovac
KBS Naisus
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
KOREA
Korio1 Kuršumlija
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Olimp
Pegasus
Sports Club Force
Šabac
ŠUJICA Tomislavgrad
Taurunum
Team NIŠ
tkd Libya school
TKD-KBK-MARIBOR
Viner civi
Zmaj
Zmaj-Pećinci
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniorke A -49
Juniorke A -52
Juniorke A -55
Seniorke A - 62
Juniorke A -49
2008
138
20
ANĐELINA BRAJKO (ŠUJICA )
298
2
TEODORA ĐERIĆ (AZIJA)
2009
400
6
EMILIA TASEVA (FORCE04)
260
1
MARIJA MARJANOVIĆ (FENIKS)
2023
138
5
ANĐELINA BRAJKO (ŠUJICA )
400
8
EMILIA TASEVA (FORCE04)
Medalists
1. EMILIA TASEVA, FORCE-2004
2. ANĐELINA BRAJKO, ŠUJICA Tomislavgrad
3. MARIJA MARJANOVIĆ, Feniks
3. TEODORA ĐERIĆ, Azija
Juniorke A -52
2010
140
13
GABRIELA LUKAČ (ŠUJICA )
23
1
BOJANA KOSTADINOVIĆ (SRBIJA)
453
BILJANA DURIĆ (SRBIJA)
2024
140
0
GABRIELA LUKAČ (ŠUJICA )
453
0
BILJANA DURIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. GABRIELA LUKAČ, ŠUJICA Tomislavgrad
2. BILJANA DURIĆ, Zrenjanin
3. BOJANA KOSTADINOVIĆ, Zrenjanin
3. ----
Juniorke A -55
2011
218
10
ANDJELA DAČIĆ (IMP-SRB)
139
15
ZORA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
2012
154
0
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
221
7
LJILJANA VESELINOVIĆ (TKKORIO)
2025
139
0
ZORA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
221
9
LJILJANA VESELINOVIĆ (TKKORIO)
Medalists
1. LJILJANA VESELINOVIĆ, Korio1 Kuršumlija
2. ZORA BRZOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. MARIJA ČURILOVIĆ, Karlovac
3. ANDJELA DAČIĆ, Imperium
Seniorke A - 62
1023
262
4
NADA MILINČIĆ (FENIKS)
137
16
ANĐA KRSTANOVIĆ (ŠUJICA )
Medalists
1. ANĐA KRSTANOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
2. NADA MILINČIĆ, Feniks
3. ----
3. ----