Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BESA
BoracBG
Broj 1
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
FORCE-2004
Galeb
Grmeč
Herkules
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Karlovac
KBS Naisus
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
KOREA
Korio1 Kuršumlija
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Olimp
Pegasus
Sports Club Force
Šabac
ŠUJICA Tomislavgrad
Taurunum
Team NIŠ
tkd Libya school
TKD-KBK-MARIBOR
Viner civi
Zmaj
Zmaj-Pećinci
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 B -36
Juniori A -55
Juniori A -63
Pioniri 1 B -36
4007
54
5
DAVID HRISTEV (SCFORCE)
379
1
VUK MILETIC (PEGASUS)
4008
463
10
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
172
3
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
4009
182
2
NIKOLA MILATOVIĆ (BANJICA)
378
0
ALEKSEJ PUHAR (IMP-SRB)
388
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
4026
54
3
DAVID HRISTEV (SCFORCE)
463
5
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
4027
182
4
NIKOLA MILATOVIĆ (BANJICA)
388
10
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
4042
463
3
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
388
4
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
Medalists
1. MILAN KERKEZ, Šabac
2. MILOŠ DJORDJEVIC, KBSBeograd
3. NIKOLA MILATOVIĆ, Banjica
3. DAVID HRISTEV, Sports Club Force
Juniori A -55
2001
324
3
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
41
0
POPOVIĆ LUKA (SRBIJA)
150
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
180
BLAGO LUKACEVIC (BES)
192
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
2013
324
11
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
150
7
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
2014
180
4
BLAGO LUKACEVIC (BES)
192
28
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
2026
324
1
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
192
20
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
Medalists
1. MARTIN GARKOV, Sports Club Force
2. VASILIJE NIKOLOVSKI, Imperium
3. BLAGO LUKACEVIC, BESA
3. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
Juniori A -63
2002
170
4
MARIAN RACHEV (SCFORCE)
323
17
NIKOLA BAJIĆ (IMP-SRB)
2002B
222
25
STEFAN MILIĆ (TKKORIO)
449
0
LAZAR DJORDJEVIC (DUNAV1)
2003
220
28
DUŠAN ERAKOVIĆ (TKKORIO)
102
7
RICHARD KANA (ILYO KE)
176
MUHAMED GJOKAJ (BES)
2015
323
2
NIKOLA BAJIĆ (IMP-SRB)
222
12
STEFAN MILIĆ (TKKORIO)
2016
220
4
DUŠAN ERAKOVIĆ (TKKORIO)
176
2
MUHAMED GJOKAJ (BES)
2027
222
3
STEFAN MILIĆ (TKKORIO)
220
14
DUŠAN ERAKOVIĆ (TKKORIO)
Medalists
1. DUŠAN ERAKOVIĆ, Korio1 Kuršumlija
2. STEFAN MILIĆ, Korio1 Kuršumlija
3. MUHAMED GJOKAJ, BESA
3. NIKOLA BAJIĆ, Imperium