Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Korčula Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1P
Area 1U1k
Area 1U1m
Area 1U1o
Area 1U2
Area 2P
Area 2U
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -27
1U1m016
392
2
ZORAN GIZDIĆ (NERYO)
156
10
BENAN JUSUFGJOKAJ (BES)
1U1m017
400
2
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
357
6
ISMAIL MEMIC (ZE-DO)
1U1m022
156
8
BENAN JUSUFGJOKAJ (BES)
357
9
ISMAIL MEMIC (ZE-DO)
Medalists
1. ISMAIL MEMIC, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. BENAN JUSUFGJOKAJ, BESA
3. ALJAŽ MIKLAVČIČ, TKD PANTAR
3. ZORAN GIZDIĆ, neryo
Mlađi kadeti -30
1U1m001
125
0
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
21
0
KLOS VOKSHI (OLART)
255
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
1U1m002
417
1
JUSUF GIBANICA (TKDOLC)
199
13
SREINER PETER (KOSICE)
206
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
1U1m003
333
5
ENSAR FEJZIĆ (ZE-DO)
237
6
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
195
MARKO MURA (KOSICE)
230
HADI BOSNIĆ (TKDSA)
192
MARIN MILJAK (FORTECA)
1U1m008
125
10
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
255
2
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
1U1m009
199
4
SREINER PETER (KOSICE)
206
1
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
1U1m010
237
4
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
195
0
MARKO MURA (KOSICE)
1U1m011
230
3
HADI BOSNIĆ (TKDSA)
192
5
MARIN MILJAK (FORTECA)
1U1m018
125
7
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
199
0
SREINER PETER (KOSICE)
1U1m019
237
5
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
192
4
MARIN MILJAK (FORTECA)
1U1m023
125
3
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
237
0
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
Medalists
1. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. SREINER PETER, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. MARIN MILJAK, Forteca Korčula
Mlađi kadeti -33
1U1m004
161
5
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
416
3
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
47
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
1U1m005
94
0
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
288
10
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
181
KRISTIAN SKYBA (KOSICE)
1U1m006
75
0
LUKA BOGOJE (FORTECA)
154
4
SEBASTIJAN DUSHAJ (BES)
208
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
1U1m007
222
0
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
20
0
ELION AGUSHI (OLART)
280
GABRIEL KOPI (PANTAR)
1U1m012
161
1
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
47
6
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
1U1m013
288
17
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
181
1
KRISTIAN SKYBA (KOSICE)
1U1m014
154
3
SEBASTIJAN DUSHAJ (BES)
208
5
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
1U1m015
222
3
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
280
1
GABRIEL KOPI (PANTAR)
1U1m020
47
8
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
288
3
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
1U1m021
208
7
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
222
4
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
1U1m024
47
4
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
208
0
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
Medalists
1. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac
2. AHMED HADŽIMURATI, Novi Grad Sarajevo
3. NIKOLAJ BULATOVIC, TKD PANTAR
3. SIMON MILOSTIĆ, Forteca Korčula