Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Korčula Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1P
Area 1U1k
Area 1U1m
Area 1U1o
Area 1U2
Area 2P
Area 2U
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti -55
Mlađi kadeti +55
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje -47
Mlađi kadetkinje -51
Mlađi kadeti -36
1U2001
165
4
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
120
2
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
3
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
1U2002
281
0
MIHA BRADAČ (PANTAR)
22
0
DENIS BLLACA (OLART)
123
ALI ŠURKOVIĆ (TKDNGS)
1U2003
311
0
ŽAN GABRŠČEK (PANTAR)
41
12
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
356
ANES KOVAC (ZE-DO)
1U2004
322
0
ANDREJ MATIĆ (CROSTAR)
203
2
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
121
JAHJA LIŠČANČIĆ (TKDNGS)
1U2020
165
0
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
3
2
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
1U2021
281
14
MIHA BRADAČ (PANTAR)
123
5
ALI ŠURKOVIĆ (TKDNGS)
1U2022
41
3
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
356
3
ANES KOVAC (ZE-DO)
1U2023
203
5
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
121
4
JAHJA LIŠČANČIĆ (TKDNGS)
1U2043
3
2
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
281
6
MIHA BRADAČ (PANTAR)
1U2044
41
6
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
203
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
1U2059
281
2
MIHA BRADAČ (PANTAR)
41
3
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
2. MIHA BRADAČ, TKD PANTAR
3. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
Mlađi kadeti -39
1U2005
305
1
LUKA BOGOVIĆ (OZALJ)
126
4
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
1U2006
169
8
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
314
1
DINKO KESIĆ (HADZIC)
1U2007
236
6
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
354
2
MIRZA DURANOVIĆ (ZE-DO)
1U2008
153
6
ADZIJA GANJOLA (BES)
204
2
LEO TELENTA (FORTECA)
1U2029
126
1
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
169
3
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
1U2030
236
10
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
153
5
ADZIJA GANJOLA (BES)
1U2052
169
4
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
236
2
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
Medalists
1. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARKO KATANUŠIĆ, Imotski
3. MUHAMED ĐONKO, Novi Grad Sarajevo
3. ADZIJA GANJOLA, BESA
Mlađi kadeti -43
1U2009
287
1
ARNE RUS (PANTAR)
77
7
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
1U2010
100
2
DAVID MIHIC (PANTERA)
256
0
EMAN HADZIC (FRENKI)
1U2011
286
1
TIJAN DEVIĆ (PANTAR)
62
6
FRANO SILIĆ (FORTECA)
235
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
1U2031
77
1
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
100
11
DAVID MIHIC (PANTERA)
1U2032
62
8
FRANO SILIĆ (FORTECA)
235
5
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
1U2053
100
4
DAVID MIHIC (PANTERA)
62
1
FRANO SILIĆ (FORTECA)
Medalists
1. DAVID MIHIC, Pantera
2. FRANO SILIĆ, Forteca Korčula
3. MLADEN FORETIĆ, Forteca Korčula
3. MARKO GRBEŠIĆ, Imotski
Mlađi kadeti -47
1U2012
150
0
LEO GEGAJ (BES)
89
1
KARLO PETKOVIĆ (FORTECA)
323
MATEJ VIDAČAK (CROSTAR)
351
EDVIN SABIC (ZE-DO)
277
TIAN KRANJEC (PANTAR)
1U2033
89
6
KARLO PETKOVIĆ (FORTECA)
323
2
MATEJ VIDAČAK (CROSTAR)
1U2034
351
4
EDVIN SABIC (ZE-DO)
277
12
TIAN KRANJEC (PANTAR)
1U2054
89
1
KARLO PETKOVIĆ (FORTECA)
277
2
TIAN KRANJEC (PANTAR)
Medalists
1. TIAN KRANJEC, TKD PANTAR
2. KARLO PETKOVIĆ, Forteca Korčula
3. EDVIN SABIC, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. MATEJ VIDAČAK, Cro Star - Mostar
Mlađi kadeti -51
1U2024
364
9
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
1
8
DARIO REGOJA (FORTECA)
1U2025
366
5
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
389
4
DUJE ROMIĆ (NERYO)
1U2049
364
2
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
366
10
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
Medalists
1. TEO MARKOVIĆ, GACKA
2. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. DUJE ROMIĆ, neryo
3. DARIO REGOJA, Forteca Korčula
Mlađi kadeti -55
1U2045
267
1
MARKO BAŠIĆ (POSKOK)
329
2
EMIN MUFTIĆ (TKDSA)
Medalists
1. EMIN MUFTIĆ, TKD SARAJEVO
2. MARKO BAŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti +55
1U2026
193
12
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
253
11
FILIP BUKOVAC (GACKA)
420
ARMIN POPARA (TKDOLC)
1U2050
193
7
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
420
2
ARMIN POPARA (TKDOLC)
Medalists
1. NAMIK KURIĆ, TKD SARAJEVO
2. ARMIN POPARA, Olimpic Sarajevo
3. FILIP BUKOVAC, GACKA
3. ----
Mlađi kadetkinje -27
1U2046
45
12
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
157
0
FITORE DEDVUKAJ (BES)
Medalists
1. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
2. FITORE DEDVUKAJ, BESA
3. ----
3. ----
Mlađi kadetkinje -30
1U2013
330
2
SAJRA KAJEVIC (ZE-DO)
409
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
1U2014
122
1
LAMIJA DIZDAR (TKDNGS)
183
0
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
1U2015
349
0
ASIJA BULBULUSIC (ZE-DO)
115
2
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
220
KLARA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
1U2035
330
5
SAJRA KAJEVIC (ZE-DO)
122
6
LAMIJA DIZDAR (TKDNGS)
1U2036
115
14
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
220
2
KLARA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
1U2055
122
1
LAMIJA DIZDAR (TKDNGS)
115
2
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
Medalists
1. SARA SPASOJEVIC, Pantera
2. LAMIJA DIZDAR, Novi Grad Sarajevo
3. KLARA GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. SAJRA KAJEVIC, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
Mlađi kadetkinje -33
1U2016
34
9
ADA AVDAGIĆ (TKDSA)
240
3
MAGDALENA ŠITUM (IM)
218
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
1U2017
211
1
FILIPA BAŠIĆ (POSKOK)
106
8
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
LEA GRBEŠIĆ (IM)
1U2037
34
3
ADA AVDAGIĆ (TKDSA)
218
0
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
1U2038
106
10
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
1
LEA GRBEŠIĆ (IM)
1U2056
34
2
ADA AVDAGIĆ (TKDSA)
106
14
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. ADA AVDAGIĆ, TKD SARAJEVO
3. LEA GRBEŠIĆ, Imotski
3. ANTEA KRALJEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
Mlađi kadetkinje -36
1U2018
268
1
RAFAELA ČUTURA (POSKOK)
113
0
NELA PUHALO (PANTERA)
232
DIJANA MRŠIĆ (IM)
353
ADNA DŽIN (ZE-DO)
397
AVA BORKO (PANTERA)
1U2039
268
4
RAFAELA ČUTURA (POSKOK)
232
3
DIJANA MRŠIĆ (IM)
1U2040
353
7
ADNA DŽIN (ZE-DO)
397
1
AVA BORKO (PANTERA)
1U2057
268
0
RAFAELA ČUTURA (POSKOK)
353
2
ADNA DŽIN (ZE-DO)
Medalists
1. ADNA DŽIN, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. RAFAELA ČUTURA, POSKOK - POSUŠJE
3. AVA BORKO, Pantera
3. DIJANA MRŠIĆ, Imotski
Mlađi kadetkinje -39
1U2019
185
1
ETA ARBANAS (ZADAR)
284
3
NIKA RUDOLF (PANTAR)
152
ISRA JUSUFGJOKAJ (BES)
352
SABINA BALIC (ZE-DO)
251
KARLA LONČAR (GACKA)
1U2041
284
3
NIKA RUDOLF (PANTAR)
152
2
ISRA JUSUFGJOKAJ (BES)
1U2042
352
1
SABINA BALIC (ZE-DO)
251
3
KARLA LONČAR (GACKA)
1U2058
284
0
NIKA RUDOLF (PANTAR)
251
8
KARLA LONČAR (GACKA)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. NIKA RUDOLF, TKD PANTAR
3. SABINA BALIC, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. ISRA JUSUFGJOKAJ, BESA
Mlađi kadetkinje -43
1U2047
411
0
JOSIPA CURAĆ (FORTECA)
407
2
MAJA VIDAK (IM)
Medalists
1. MAJA VIDAK, Imotski
2. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Mlađi kadetkinje -47
1U2027
258
5
AMILA KARAGA (FRENKI)
186
2
SARA ZDRILIĆ (ZADAR)
1U2028
219
2
FRANKA SABLJO (POSKOK)
382
1
ANA STIMAC (PANTERA)
1U2051
258
12
AMILA KARAGA (FRENKI)
219
0
FRANKA SABLJO (POSKOK)
Medalists
1. AMILA KARAGA, tkd frenki
2. FRANKA SABLJO, POSKOK - POSUŠJE
3. SARA ZDRILIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. ANA STIMAC, Pantera
Mlađi kadetkinje -51
1U2048
155
13
ANDREA BERISHAJ (BES)
406
1
KLARA TOLIĆ (IM)
Medalists
1. ANDREA BERISHAJ, BESA
2. KLARA TOLIĆ, Imotski
3. ----
3. ----