001 | 1/4 | Juniori -59 | FILIP SVEC (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
WDR | ERVIN ĆURT (Centar Hadžići ) |
002 | 1/4 | Juniori -59 | MATEO ŠKARA (PLOVANIJA-ZADAR) |
WDR 1:7 | ZIGA KORPAR (TKD-KBK-MARIBOR) |
003 | 1/4 | Juniori -59 | TOMISLAV ŠTEFANAC (Karlovac) |
PTF 6:7 | AMAR HUJIC (Centar Hadžići ) |
004 | 1/4 | Seniori - 68 | DANIEL LEFKOVITS (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
WDR | TONI ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
005 | 1/4 | Seniori - 80 | PETER BOHUS (Ilyo TKD SKP Kosice) |
PTG 16:1 | HASIC HASAN (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
006 | 1/4 | Seniori - 80 | DAVID SAJKO (Ilyo TKD SKP Kosice) |
WDR | IRFAN BABIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
007 | 1/4 | Seniori +80 | ROKO LUČIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 14:5 | DŽENAN KOZIĆ (Centar Hadžići ) |
008 | 1/4 | Seniori +80 | ANIELLO ROMANO (Novi Grad Sarajevo) |
PTG 4:7 | ADRIAN ANGYAL (Ilyo TKD SKP Kosice) |
009 | 1/4 | Seniorke -57 | STELA KAVELJ (Imotski) |
DNS | VANESA ORANA (tkd" OLYMPIC ART") |
010 | 1/4 | Seniorke -57 | FATIMA ZAHIRAGIĆ (TKD SARAJEVO) |
PTF 9:4 | NANCY MAGDIĆ (Karlovac) |
011 | 1/4 | Seniorke -57 | ARNELA MUKIĆ (Centar Hadžići ) |
PTF 0:7 | GABRIELA BOHUSOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
012 | 1/4 | Seniorke -57 | ERMANA MALOVCIC (tkd frenki) |
PTF 6:10 | DORA PEČNIK MALČEVIĆ (Pantera) |
013 | 1/2 | Juniorke -59 | EDITA MURGUZ (Novi Grad Sarajevo) |
PTG 13:1 | JETA DEDVUKAJ (BESA) |
014 | 1/2 | Juniorke -59 | HELENA KESIĆ (Centar Hadžići ) |
PTF 4:2 | NORA GEGAJ (BESA) |
015 | 1/2 | Juniorke -63 | SEJLA VEHAB (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 1:0 | DORA MARUŠIĆ (Cro Star - Mostar) |
016 | 1/2 | Juniorke -63 | ANESA PULO (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 3:9 | EDNA ABASPAHIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
017 | 1/2 | Seniorke -49 | ŠEMSA SILAJDŽIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 2:5 | IRENA ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
018 | 1/2 | Juniori -59 | ERVIN ĆURT (Centar Hadžići ) |
PTF 1:13 | ZIGA KORPAR (TKD-KBK-MARIBOR) |
019 | 1/2 | Juniori -59 | AMAR HUJIC (Centar Hadžići ) |
PTG 0:12 | NEDŽAD HUSIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
020 | 1/2 | Seniori - 68 | DANIEL LEFKOVITS (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
PTF 5:2 | VELID KAJEVIC (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
021 | 1/2 | Seniori - 68 | EMIR KALJANAC (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 6:4 | ADNAN HARAČIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
022 | 1/2 | Seniori - 80 | PETER BOHUS (Ilyo TKD SKP Kosice) |
PTG 0:14 | DINKO ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
023 | 1/2 | Seniori - 80 | IRFAN BABIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 9:6 | MUHAMED ČAMĐIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
024 | 1/2 | Seniori +80 | ROKO LUČIĆ (Forteca Korčula) |
WDR 1:1 | SAMIR SELIMOVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
025 | 1/2 | Seniori +80 | ADRIAN ANGYAL (Ilyo TKD SKP Kosice) |
PTF 12:10 | IVAN ŠOLIĆ (Forteca Korčula) |
026 | 1/2 | Seniorke -57 | STELA KAVELJ (Imotski) |
PTF 2:5 | FATIMA ZAHIRAGIĆ (TKD SARAJEVO) |
027 | 1/2 | Seniorke -57 | GABRIELA BOHUSOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
PTF 11:8 | DORA PEČNIK MALČEVIĆ (Pantera) |
028 | 1/1 | Seniorke -67 | SUMEJA FEJZIC (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
SDP 2:1 | ANESA PULO (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
029 | 1/1 | Seniorke +67 | LEJLA BRKIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 1:0 | MUBINA KLEPO (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
030 | 1/1 | Juniorke -59 | EDITA MURGUZ (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 11:14 | HELENA KESIĆ (Centar Hadžići ) |
031 | 1/1 | Juniorke -63 | SEJLA VEHAB (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 0:3 | EDNA ABASPAHIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
032 | 1/1 | Seniorke -49 | IRENA ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
PTF 7:6 | INDIRA FAZLIC (tkd frenki) |
033 | 1/1 | Juniori -59 | ZIGA KORPAR (TKD-KBK-MARIBOR) |
WDR | NEDŽAD HUSIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
034 | 1/1 | Seniori - 68 | DANIEL LEFKOVITS (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
SDP 0:1 | EMIR KALJANAC (Novi Grad Sarajevo) |
035 | 1/1 | Seniori - 80 | DINKO ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
WDR 20:0 | IRFAN BABIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
036 | 1/1 | Seniori +80 | SAMIR SELIMOVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 6:7 | ADRIAN ANGYAL (Ilyo TKD SKP Kosice) |
037 | 1/1 | Seniorke -57 | FATIMA ZAHIRAGIĆ (TKD SARAJEVO) |
PTF 13:9 | GABRIELA BOHUSOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |