Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
17. Korčula Open 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Akademija-Brcko-Jopa
BESA
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
tkd frenki
TKD PANTAR
TKD SARAJEVO
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadetkinje -30
Kadeti -41
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -68
Juniorke -49
Seniori - 68
Mali olimpijci - A (08,09) -22
Mali olimpijci - A (08,09) -26
Mali olimpijci - A (08,09) +36
Male olimpijke - A (08,09) -26
Male olimpijke - B (10,11) -20
Kick (muški) -3 (2007)
Kick (muški) -4 (2008)
Kick (muški) -5 (2009)
Kick (ženski) -3 (2007)
Kick (ženski) -5 (2009)
Mlađi kadeti -30
1U1m001
125
0
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
21
0
KLOS VOKSHI (OLART)
255
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
1U1m002
417
1
JUSUF GIBANICA (TKDOLC)
199
13
SREINER PETER (KOSICE)
206
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
1U1m003
333
5
ENSAR FEJZIĆ (ZE-DO)
237
6
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
195
MARKO MURA (KOSICE)
230
HADI BOSNIĆ (TKDSA)
192
MARIN MILJAK (FORTECA)
1U1m008
125
10
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
255
2
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
1U1m009
199
4
SREINER PETER (KOSICE)
206
1
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
1U1m010
237
4
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
195
0
MARKO MURA (KOSICE)
1U1m011
230
3
HADI BOSNIĆ (TKDSA)
192
5
MARIN MILJAK (FORTECA)
1U1m018
125
7
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
199
0
SREINER PETER (KOSICE)
1U1m019
237
5
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
192
4
MARIN MILJAK (FORTECA)
1U1m023
125
3
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
237
0
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
Medalists
1. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. SREINER PETER, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. MARIN MILJAK, Forteca Korčula