Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. Korčula Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Akademija-Brcko-Jopa
BESA
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
tkd frenki
TKD PANTAR
TKD SARAJEVO
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti +55
Kadeti -33
Kadeti -49
Kadetkinje -47
Mlađi kadeti -30
1U1m001
125
0
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
21
0
KLOS VOKSHI (OLART)
255
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
1U1m002
417
1
JUSUF GIBANICA (TKDOLC)
199
13
SREINER PETER (KOSICE)
206
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
1U1m003
333
5
ENSAR FEJZIĆ (ZE-DO)
237
6
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
195
MARKO MURA (KOSICE)
230
HADI BOSNIĆ (TKDSA)
192
MARIN MILJAK (FORTECA)
1U1m008
125
10
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
255
2
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
1U1m009
199
4
SREINER PETER (KOSICE)
206
1
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
1U1m010
237
4
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
195
0
MARKO MURA (KOSICE)
1U1m011
230
3
HADI BOSNIĆ (TKDSA)
192
5
MARIN MILJAK (FORTECA)
1U1m018
125
7
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
199
0
SREINER PETER (KOSICE)
1U1m019
237
5
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
192
4
MARIN MILJAK (FORTECA)
1U1m023
125
3
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
237
0
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
Medalists
1. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. SREINER PETER, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. MARIN MILJAK, Forteca Korčula
Mlađi kadeti -33
1U1m004
161
5
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
416
3
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
47
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
1U1m005
94
0
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
288
10
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
181
KRISTIAN SKYBA (KOSICE)
1U1m006
75
0
LUKA BOGOJE (FORTECA)
154
4
SEBASTIJAN DUSHAJ (BES)
208
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
1U1m007
222
0
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
20
0
ELION AGUSHI (OLART)
280
GABRIEL KOPI (PANTAR)
1U1m012
161
1
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
47
6
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
1U1m013
288
17
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
181
1
KRISTIAN SKYBA (KOSICE)
1U1m014
154
3
SEBASTIJAN DUSHAJ (BES)
208
5
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
1U1m015
222
3
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
280
1
GABRIEL KOPI (PANTAR)
1U1m020
47
8
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
288
3
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
1U1m021
208
7
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
222
4
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
1U1m024
47
4
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
208
0
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
Medalists
1. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac
2. AHMED HADŽIMURATI, Novi Grad Sarajevo
3. NIKOLAJ BULATOVIC, TKD PANTAR
3. SIMON MILOSTIĆ, Forteca Korčula
Mlađi kadeti +55
1U2026
193
12
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
253
11
FILIP BUKOVAC (GACKA)
420
ARMIN POPARA (TKDOLC)
1U2050
193
7
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
420
2
ARMIN POPARA (TKDOLC)
Medalists
1. NAMIK KURIĆ, TKD SARAJEVO
2. ARMIN POPARA, Olimpic Sarajevo
3. FILIP BUKOVAC, GACKA
3. ----
Kadeti -33
1P007
414
0
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
25
0
NART KADRIU (OLART)
391
PETAR LJUBIĆ (NERYO)
308
ADNAN RIBIĆ (TKDNGS)
32
JON GRAJQEVCI (OLART)
1P028
414
5
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
391
1
PETAR LJUBIĆ (NERYO)
1P029
308
0
ADNAN RIBIĆ (TKDNGS)
32
0
JON GRAJQEVCI (OLART)
1P046
414
14
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
308
8
ADNAN RIBIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. RAHIM TRTOVAC, Olimpic Sarajevo
2. ADNAN RIBIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. PETAR LJUBIĆ, neryo
3. ----
Kadeti -49
2U002
52
2
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
359
3
ISMAIL DEDIC (ZE-DO)
378
ADNAN MAŠIĆ (ZE-DO)
2U003
415
2
RIJAD ALIHODŽIĆ (TKDOLC)
174
12
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
358
DENI KNEŽEVIĆ (ZE-DO)
2U018
359
1
ISMAIL DEDIC (ZE-DO)
378
14
ADNAN MAŠIĆ (ZE-DO)
2U019
174
6
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
358
5
DENI KNEŽEVIĆ (ZE-DO)
2U032
378
13
ADNAN MAŠIĆ (ZE-DO)
174
8
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
Medalists
1. ADNAN MAŠIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. TIMOTEJ MLINARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ISMAIL DEDIC, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. DENI KNEŽEVIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
Kadetkinje -47
1P026
269
0
EMILIA ONELLOVA (ILYO KE)
324
0
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
413
DUA AHMAD (TKDOLC)
1P044
324
7
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
413
3
DUA AHMAD (TKDOLC)
Medalists
1. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
2. DUA AHMAD, Olimpic Sarajevo
3. EMILIA ONELLOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ----