Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Vetezi (muški) A -30
Vetezi (muški) A -33
Vetezi (muški) A -36
Vetezi (muški) A +40
Vetezi (ženski) A -25
Vetezi (ženski) A -27
Vetezi (ženski) A -30
Vetezi (ženski) A -40
Vetezi (muški) B -20
Vetezi (muški) B -22
Vetezi (muški) B -27
Vetezi (ženski) B -22
Vetezi (ženski) B -24
Vetezi (muški) A -30
1001
197
20
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
279
4
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
258
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
168
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
235
LOVRO SORIĆ (ČIGRA)
1011
197
1
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
258
11
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
1012
168
5
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
235
2
LOVRO SORIĆ (ČIGRA)
1028
258
36
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
168
3
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. ROKO ŽUPIĆ, Tigar Zagreb
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. LOVRO SORIĆ, Čigra
Vetezi (muški) A -33
1002
68
6
TONI BACHER (SENJ)
238
13
OSKAR SIVRIĆ (ČIGRA)
241
LUCAS BOŽIĆ (IO)
61
MATIJA PODNAR (SENJ)
169
VIGO SILADI (ACTIV)
1013
238
1
OSKAR SIVRIĆ (ČIGRA)
241
12
LUCAS BOŽIĆ (IO)
1014
61
3
MATIJA PODNAR (SENJ)
169
13
VIGO SILADI (ACTIV)
1029
241
5
LUCAS BOŽIĆ (IO)
169
6
VIGO SILADI (ACTIV)
Medalists
1. VIGO SILADI, Activ
2. LUCAS BOŽIĆ, ION
3. MATIJA PODNAR, SENJ
3. OSKAR SIVRIĆ, Čigra
Vetezi (muški) A -36
1005
280
3
MATEJ PETRINIĆ (ČIGRA)
55
23
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
274
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
1024
55
12
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
274
16
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
Medalists
1. FRANKO PEĆNIK, Čigra
2. IVANO BELAVIĆ, DUGA RESA
3. MATEJ PETRINIĆ, Čigra
3. ----
Vetezi (muški) A +40
1019
192
30
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
248
0
LEONARDO VUKELIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. LEONARDO VUKELIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Vetezi (ženski) A -25
1006
153
3
NIKOLINA KRPAN (LOV)
63
23
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
62
HANA PERCELA (SENJ)
1025
63
6
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
62
4
HANA PERCELA (SENJ)
Medalists
1. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
2. HANA PERCELA, SENJ
3. NIKOLINA KRPAN, LOVINAC
3. ----
Vetezi (ženski) A -27
1007
42
30
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
283
4
MARINELA JURIĆ (PLTVICE)
1008
190
3
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
18
16
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
1026
42
16
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
18
3
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. JOSIPA BIJELIĆ, Novalja
2. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. MARINELA JURIĆ, Plitvice
3. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
Vetezi (ženski) A -30
1003
232
1
BRUNA BARIĆ (IO)
187
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
67
ANTEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
45
MIA BADURINA (NOVALJA)
188
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
1015
187
17
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
67
0
ANTEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
1016
45
1
MIA BADURINA (NOVALJA)
188
13
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
1030
187
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
188
1
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. ANTEA TOMLJANOVIĆ, SENJ
3. MIA BADURINA, Novalja
Vetezi (ženski) A -40
1020
194
13
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
277
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE
2. KARLA JANČIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Vetezi (muški) B -20
1021
251
3
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
247
2
BUCKOVIĆ VITO (IO)
Medalists
1. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
2. BUCKOVIĆ VITO, ION
3. ----
3. ----
Vetezi (muški) B -22
1022
167
4
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
75
1
KARLO STANIĆ (SENJ)
Medalists
1. ALEN NOVOSEL, Tigar Zagreb
2. KARLO STANIĆ, SENJ
3. ----
3. ----
Vetezi (muški) B -27
1004
281
8
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
71
0
FRAN SERTIĆ (SENJ)
151
IVAN LONČAR (GACKA)
267
DAVID ŠOŠIĆ (PLTVICE)
70
MARO ŠTOKIĆ (SENJ)
1017
281
8
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
151
10
IVAN LONČAR (GACKA)
1018
267
1
DAVID ŠOŠIĆ (PLTVICE)
70
2
MARO ŠTOKIĆ (SENJ)
1031
151
16
IVAN LONČAR (GACKA)
70
1
MARO ŠTOKIĆ (SENJ)
Medalists
1. IVAN LONČAR, GACKA
2. MARO ŠTOKIĆ, SENJ
3. FILIP KOMŠO, Plitvice
3. DAVID ŠOŠIĆ, Plitvice
Vetezi (ženski) B -22
1023
65
0
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
260
0
NINA GLEDIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. NINA GLEDIĆ, Plitvice
2. KLARA BIONDIĆ, SENJ
3. ----
3. ----
Vetezi (ženski) B -24
1009
158
5
SIMONA DEVČIĆ (GACKA)
69
7
MARIJANA PRPIĆ (SENJ)
1010
64
0
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
72
0
LUCIJA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
1027
69
18
MARIJANA PRPIĆ (SENJ)
64
12
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
Medalists
1. MARIJANA PRPIĆ, SENJ
2. DORIS PAVELIĆ, SENJ
3. SIMONA DEVČIĆ, GACKA
3. LUCIJA TOMLJANOVIĆ, SENJ