Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Vitezi (muški) A
Vitezi (ženski) A
Vitezi (muški) B
Vitezi (ženski) B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -27
3045
224
6
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
243
14
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
Osvajači medalja
1. LUKA BUCKOVIĆ, ION
2. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -30
3001
275
1
NIKOLA GLEDIĆ (PLTVICE)
1
15
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
3002
124
13
KARLO USKOK (TK ZD)
203
0
IRENEJ STJEPAN (ROVINJ)
3003
185
11
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
202
1
KRISTIJAN MATOŠEVIĆ (ROVINJ)
35
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
3027
1
17
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
124
0
KARLO USKOK (TK ZD)
3028
185
6
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
35
0
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
3047
1
0
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
185
9
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. DAVID ZUBOVIĆ, Novalja
3. KARLO USKOK, TK Zadar
Mlađi kadeti -33
3004
79
2
LEON AGATIĆ (LOV)
196
7
VITO VOJAK (BAN-PAN)
3005
180
7
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
166
3
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
3006
179
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
253
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3029
196
8
VITO VOJAK (BAN-PAN)
180
9
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
3030
253
8
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
16
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3048
180
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
200
12
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
3. VITO VOJAK, BANIJA PANDAS
Mlađi kadeti -36
3007
5
3
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
155
6
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
81
IVAN JELINIĆ (LOV)
3008
136
0
LUKA PROTULIPAC (ACTIV)
154
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
156
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
3031
155
12
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
81
0
IVAN JELINIĆ (LOV)
3032
154
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
156
1
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
3049
155
6
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
154
3
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
2. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
3. IVAN JELINIĆ, LOVINAC
3. VITO PETRIĆ, BANIJA PANDAS
Mlađi kadeti -39
3009
137
3
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
219
0
BORNA PERNAR (PLTVICE)
3010
255
12
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
215
0
JOSIP KRPAN (LOV)
3011
220
4
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
256
6
MATEJ BEKIĆ (IO)
3012
159
2
LUKAS DEVČIĆ (GACKA)
171
1
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
3033
137
2
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
255
6
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
3034
256
17
MATEJ BEKIĆ (IO)
159
0
LUKAS DEVČIĆ (GACKA)
3050
255
5
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
256
6
MATEJ BEKIĆ (IO)
Osvajači medalja
1. MATEJ BEKIĆ, ION
2. LOVRO MATIĆ, Čigra
3. LUKAS DEVČIĆ, GACKA
3. MARIN PROTULIPAC, Activ
Mlađi kadeti -43
3013
170
10
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
161
0
HRVOJE KOSTELAC (GACKA)
3014
103
8
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
10
5
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
3015
119
2
BORNA BURSIĆ (TKDDRHR)
259
8
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
52
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
3035
170
1
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
103
6
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
3036
259
7
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
52
1
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
3051
103
7
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
259
1
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
3. IVAN LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti -47
2003
116
9
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
234
7
IVAN PAVLOVIĆ (IO)
143
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
2040
116
1
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
143
0
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac
2. TEO MARKOVIĆ, GACKA
3. IVAN PAVLOVIĆ, ION
3. ----
Mlađi kadeti -51
2004
139
9
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
175
6
CARLOS GRBA (OGULIN)
2005
141
7
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
43
17
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
2041
139
3
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
43
2
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
Osvajači medalja
1. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
2. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. CARLOS GRBA, Ogulin
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
Mlađi kadeti +51
2006
138
13
FILIP BUKOVAC (GACKA)
201
6
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
115
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
2042
138
6
FILIP BUKOVAC (GACKA)
115
4
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
Osvajači medalja
1. FILIP BUKOVAC, GACKA
2. FILIP ŠAKIĆ, Obrovac
3. JAN MAŠINOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. ----