Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (female) -27
Cadets A (male) -37
Cadets A (female) -37
Knights A (male) -30
Knights A (female) -27
Knights B (male) -22
Younger cadets (male) -30
3001
275
1
NIKOLA GLEDIĆ (PLTVICE)
1
15
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
3002
124
13
KARLO USKOK (TK ZD)
203
0
IRENEJ STJEPAN (ROVINJ)
3003
185
11
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
202
1
KRISTIJAN MATOŠEVIĆ (ROVINJ)
35
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
3027
1
17
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
124
0
KARLO USKOK (TK ZD)
3028
185
6
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
35
0
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
3047
1
0
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
185
9
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
Medalists
1. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. DAVID ZUBOVIĆ, Novalja
3. KARLO USKOK, TK Zadar
Younger cadets (male) -36
3007
5
3
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
155
6
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
81
IVAN JELINIĆ (LOV)
3008
136
0
LUKA PROTULIPAC (ACTIV)
154
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
156
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
3031
155
12
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
81
0
IVAN JELINIĆ (LOV)
3032
154
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
156
1
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
3049
155
6
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
154
3
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
2. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
3. IVAN JELINIĆ, LOVINAC
3. VITO PETRIĆ, BANIJA PANDAS
Younger cadets (male) -43
3013
170
10
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
161
0
HRVOJE KOSTELAC (GACKA)
3014
103
8
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
10
5
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
3015
119
2
BORNA BURSIĆ (TKDDRHR)
259
8
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
52
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
3035
170
1
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
103
6
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
3036
259
7
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
52
1
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
3051
103
7
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
259
1
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
3. IVAN LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Younger cadets (female) -27
3016
11
5
LANA ROGAR (TIGAZ)
182
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
160
LANA MAJETIĆ (GACKA)
3017
172
8
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
229
1
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
53
LEA PACEK (GROBNIK)
3037
11
17
LANA ROGAR (TIGAZ)
160
0
LANA MAJETIĆ (GACKA)
3038
172
0
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
53
0
LEA PACEK (GROBNIK)
3052
11
12
LANA ROGAR (TIGAZ)
172
0
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
Medalists
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. CHIARA ČUMORIC, BANIJA PANDAS
3. LANA MAJETIĆ, GACKA
3. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
Cadets A (male) -37
2001
58
2
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
133
12
MAX HAJAK (MAKSMR)
222
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
223
IVAN POLJAK (PLTVICE)
4
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
2025
133
7
MAX HAJAK (MAKSMR)
222
6
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
2026
223
0
IVAN POLJAK (PLTVICE)
4
0
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
2055
133
7
MAX HAJAK (MAKSMR)
223
4
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Medalists
1. MAX HAJAK, MAKSIMIR
2. IVAN POLJAK, Plitvice
3. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra
3. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
Cadets A (female) -37
2011
189
18
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
78
0
AURORA ŠORE (LOV)
21
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2046
189
12
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
21
0
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Medalists
1. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. AURORA ŠORE, LOVINAC
3. ----
Knights A (male) -30
1001
197
20
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
279
4
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
258
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
168
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
235
LOVRO SORIĆ (ČIGRA)
1011
197
1
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
258
11
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
1012
168
5
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
235
2
LOVRO SORIĆ (ČIGRA)
1028
258
36
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
168
3
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. ROKO ŽUPIĆ, Tigar Zagreb
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. LOVRO SORIĆ, Čigra
Knights A (female) -27
1007
42
30
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
283
4
MARINELA JURIĆ (PLTVICE)
1008
190
3
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
18
16
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
1026
42
16
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
18
3
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. JOSIPA BIJELIĆ, Novalja
2. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. MARINELA JURIĆ, Plitvice
3. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
Knights B (male) -22
1022
167
4
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
75
1
KARLO STANIĆ (SENJ)
Medalists
1. ALEN NOVOSEL, Tigar Zagreb
2. KARLO STANIĆ, SENJ
3. ----
3. ----