Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Jastreb Limač Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area J
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limačice A-40
Limačice B-22
Limačice B-24
Limačice B-27
Limačice B-30
Mlađi kadeti (10-7 kup) -27
Mlađi kadeti (10-7 kup) -33
Limačice A-40
D001
298
3
TIA SARA ŽABČIĆ (FENVUK)
281
7
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
D002
278
2
LEONTINA DUJMOVIĆ (MED)
98
6
JOVANA TOPIĆ (LJUBIJA)
D007
281
6
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
98
14
JOVANA TOPIĆ (LJUBIJA)
Medalists
1. JOVANA TOPIĆ, Ljubija-Prijedor
2. KARLA JANČIĆ, Čigra
3. LEONTINA DUJMOVIĆ, Medvedgrad
3. TIA SARA ŽABČIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
Limačice B-22
D003
382
12
SARA JURIŠIĆ (OSVI)
417
9
BEATA IVAS (VODICE)
85
LEA OPARNICA (TKD KAR)
D008
382
24
SARA JURIŠIĆ (OSVI)
85
5
LEA OPARNICA (TKD KAR)
Medalists
1. SARA JURIŠIĆ, Osvit
2. LEA OPARNICA, Karlovac
3. BEATA IVAS, HBD Vodice
3. ----
Limačice B-24
D004
87
6
GRETA BRUSIĆ (TKSUŠAK)
253
14
LANA SAMBOLEC (HIVANEC)
199
KIRA GALETIĆ (ZGDUB)
D009
253
13
LANA SAMBOLEC (HIVANEC)
199
18
KIRA GALETIĆ (ZGDUB)
Medalists
1. KIRA GALETIĆ, ZG-DUBRAVA
2. LANA SAMBOLEC, Hwarang Ivanec
3. GRETA BRUSIĆ, SUŠAK
3. ----
Limačice B-27
D006
105
14
SARA TOPIC (LJUBIJA)
483
20
NIKOLINA PLECAS (LJUBIJA)
Medalists
1. NIKOLINA PLECAS, Ljubija-Prijedor
2. SARA TOPIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Limačice B-30
D005
495
18
MANUELA KUKAVICA (LJUBIJA)
421
19
LEA BARIĆ (JASTREB)
544
JOVANA BAŠIĆ (KOZARA)
D010
421
9
LEA BARIĆ (JASTREB)
544
13
JOVANA BAŠIĆ (KOZARA)
Medalists
1. JOVANA BAŠIĆ, TKD/Kozara/ Prijedor
2. LEA BARIĆ, Jastreb
3. MANUELA KUKAVICA, Ljubija-Prijedor
3. ----
Mlađi kadeti (10-7 kup) -27
D015
466
4
MATEJ UJEVIĆ (JASTREB)
95
8
ANDREJ MILADINOVIC (LJUBIJA)
D016
318
8
IVAN KELAVA (TKDDS)
114
9
ANTONIO MILETIĆ (ZADAR)
D017
383
11
JURAJ KELLER (OSVI)
109
10
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
419
MARIN RUŽIĆ (VODICE)
D022
95
10
ANDREJ MILADINOVIC (LJUBIJA)
114
7
ANTONIO MILETIĆ (ZADAR)
D023
383
10
JURAJ KELLER (OSVI)
419
12
MARIN RUŽIĆ (VODICE)
D026
95
14
ANDREJ MILADINOVIC (LJUBIJA)
419
9
MARIN RUŽIĆ (VODICE)
Medalists
1. ANDREJ MILADINOVIC, Ljubija-Prijedor
2. MARIN RUŽIĆ, HBD Vodice
3. ANTONIO MILETIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. JURAJ KELLER, Osvit
Mlađi kadeti (10-7 kup) -33
D011
192
7
FRAN BEŠVIR (VARAZDN)
451
6
IVANO GRIGOROV (FOX)
322
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
D012
390
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
248
2
JAN GVOZDEN (ORI)
400
MATEJ JURIĆ (SOMOBOR)
D013
122
12
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
355
4
KARLO VARGA (RADNIK)
368
TIN SLOVENEC (BIST)
D014
398
10
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
371
7
ANTE BRAJKO (ZGDUB)
54
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
D018
192
12
FRAN BEŠVIR (VARAZDN)
322
8
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
D019
390
13
IVAN POLJAK (PLTVICE)
400
4
MATEJ JURIĆ (SOMOBOR)
D020
122
12
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
368
11
TIN SLOVENEC (BIST)
D021
398
10
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
54
6
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
D024
192
8
FRAN BEŠVIR (VARAZDN)
390
17
IVAN POLJAK (PLTVICE)
D025
122
4
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
398
8
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
D027
390
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
398
7
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
Medalists
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
3. FRAN BEŠVIR, Varaždin
3. LUKA VUNIC, Ljubija-Prijedor