Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17th Jastreb Limač Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
TEŽINE / UZRASTI
Limači A-33
Limači A-40
Limači A+40
Limačice A-25
Limačice A-33
Limačice A-40
Limači B-18
Limači B-20
Limači B-22
Limači B-24
Limačice B-27
Limačice B-30
Mlađi kadeti (10-7 kup) -27
Mlađi kadeti (10-7 kup) -33
Mlađi kadeti (10-7 kup) -36
Mlađi kadeti (10-7 kup) -47
Mlađi kadeti (10-7 kup) +51
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -36
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -39
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -47
Limači A-33
G006
463
6
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
426
2
MATEJ CRNOGORAC (METALC)
66
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
G007
339
3
IVAN PAVLEK (S.SOKOL)
90
10
DINO CERIC (LJUBIJA)
285
NOAH TUSTIĆ (MED)
G008
163
25
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
96
17
ADRIJANO KUKAVICA (LJUBIJA)
433
DOMINIK LEDNICKI (JASTREB)
375
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
354
GABRIJEL LUKENDA (S.SOKOL)
G013
463
3
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
66
15
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
G014
90
13
DINO CERIC (LJUBIJA)
285
1
NOAH TUSTIĆ (MED)
G015
163
23
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
433
6
DOMINIK LEDNICKI (JASTREB)
G016
375
11
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
354
1
GABRIJEL LUKENDA (S.SOKOL)
G022
66
21
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
90
13
DINO CERIC (LJUBIJA)
G023
163
2
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
375
0
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
G027
66
10
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
163
6
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. VITO PETRIĆ, BANIJA PANDAS
3. DINO CERIC, Ljubija-Prijedor
3. IVANO KOPITOVIĆ, Tigar Zagreb