Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17th Jastreb Limač Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
TEŽINE / UZRASTI
Limači A-23
Limačice A-23
Limačice A-25
Limačice A-30
Limačice A-40
Limačice A+40
Limači B-22
Limačice B-20
Limačice A-25
E001
380
22
LUCIJA ANČIĆ (OSVI)
435
24
NEA DŽAPO (JASTREB)
84
CHIARA ČUMORIĆ (TKD KAR)
E002
74
18
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
213
12
MARIJA VLAIĆ (TKD ZO)
290
FRANA BRTAN (FENVUK)
E003
175
31
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
431
20
TIA VOKIĆ (JASTREB)
196
NIKA HABULINEC (ZTŠ)
E004
284
0
NIKOLINA KORITIĆ (ČIGRA)
34
0
MIA BABIC (LJUBIJA)
427
VITA MERIĆ (JASTREB)
E011
435
0
NEA DŽAPO (JASTREB)
84
0
CHIARA ČUMORIĆ (TKD KAR)
E012
74
26
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
290
21
FRANA BRTAN (FENVUK)
E013
175
26
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
196
3
NIKA HABULINEC (ZTŠ)
E014
34
19
MIA BABIC (LJUBIJA)
427
2
VITA MERIĆ (JASTREB)
E021
84
0
CHIARA ČUMORIĆ (TKD KAR)
74
1
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
E022
175
9
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
34
23
MIA BABIC (LJUBIJA)
E027
74
23
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
34
30
MIA BABIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. MIA BABIC, Ljubija-Prijedor
2. JOSIPA BIJELIĆ, Novalja
3. EMA BRNARDIĆ, Karlovac
3. CHIARA ČUMORIĆ, Karlovac