Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Jastreb Limač Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači A-21
Limači A-23
Limači A-25
Limači A-27
Limači A-30
Limači A-33
Limači A-36
Limačice A-23
Limačice A-25
Limačice A-27
Limači B-18
Limači B-20
Limači B-22
Limači B-24
Limači B-27
Limačice B-30
Mlađi kadeti (10-7 kup) -27
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -51
Kick (muški) - 2007, 2008
Kick (muški) - 2009, 2010
Kick (muški) - 2011
Kick (ženski) - 2007, 2008
Kick (ženski) - 2009, 2010
Kick (ženski) - 2011
Kick (muški) - 2009, 2010
K109
328
0
BORNA ČIKOJEVIĆ (KNVINOG)
505
0
JURAJ VULJAK (JASTREB)
52
MATEJ ŠAPINA (RUG)
270
TIBOR PRUGOVEČKI (ZGDUB)
510
VITO SARAVANJA (JASTREB)
180
JAKOV ZARIĆ (ORIENT1)
482
NOA PRADEGAN (JASTREB)
155
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
487
JAN LAKATOŠ (JASTREB)
K111
224
0
ROKO BANEC (HIVANEC)
509
0
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
396
TVRTKO VELIĆ (SOMOBOR)
274
FILIP POPIĆ (ZGDUB)
513
GINO KOSANOVIĆ (JASTREB)
264
DORIAN RUDIĆ (ZGDUB)
504
LUKA DULIBIĆ (JASTREB)
51
ROKO BELAK (RUG)
518
JAKOV CACIC (JASTREB)
K112
118
49
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
488
16
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
50
ŠIMUN MARIĆ (RUG)
273
VITO MATOČEC (ZGDUB)
474
VANJA VALENTIĆ (JASTREB)
346
MICHEL IVIĆ (S.SOKOL)
507
VIGO PRCELA (JASTREB)
157
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
514
DANIEL KOŽUL (JASTREB)
181
MARKO ZARIĆ (ORIENT1)
395
MIHAEL RADOŠ (SOMOBOR)
203
NOA IGRC (ZGDUB)
497
NIK SUČEVIĆ (JASTREB)
272
VALENTINO GARIP (ZGDUB)
485
LUKA ŠKORIĆ (JASTREB)
49
ANĐELKO HODAK (RUG)
508
FRAN MARKOVIĆ (JASTREB)
K113
505
19
JURAJ VULJAK (JASTREB)
52
34
MATEJ ŠAPINA (RUG)
K114
270
11
TIBOR PRUGOVEČKI (ZGDUB)
510
2
VITO SARAVANJA (JASTREB)
K115
180
35
JAKOV ZARIĆ (ORIENT1)
482
22
NOA PRADEGAN (JASTREB)
K116
155
12
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
487
18
JAN LAKATOŠ (JASTREB)
K117
509
0
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
396
0
TVRTKO VELIĆ (SOMOBOR)
K118
274
0
FILIP POPIĆ (ZGDUB)
513
0
GINO KOSANOVIĆ (JASTREB)
K119
264
23
DORIAN RUDIĆ (ZGDUB)
504
0
LUKA DULIBIĆ (JASTREB)
K120
51
3
ROKO BELAK (RUG)
518
0
JAKOV CACIC (JASTREB)
K121
118
0
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
50
0
ŠIMUN MARIĆ (RUG)
K122
273
10
VITO MATOČEC (ZGDUB)
474
11
VANJA VALENTIĆ (JASTREB)
K123
346
28
MICHEL IVIĆ (S.SOKOL)
507
7
VIGO PRCELA (JASTREB)
K124
157
23
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
514
3
DANIEL KOŽUL (JASTREB)
K125
181
29
MARKO ZARIĆ (ORIENT1)
395
28
MIHAEL RADOŠ (SOMOBOR)
K126
203
15
NOA IGRC (ZGDUB)
497
9
NIK SUČEVIĆ (JASTREB)
K127
272
19
VALENTINO GARIP (ZGDUB)
485
3
LUKA ŠKORIĆ (JASTREB)
K128
49
4
ANĐELKO HODAK (RUG)
508
10
FRAN MARKOVIĆ (JASTREB)
K129
52
37
MATEJ ŠAPINA (RUG)
270
15
TIBOR PRUGOVEČKI (ZGDUB)
K130
180
28
JAKOV ZARIĆ (ORIENT1)
487
31
JAN LAKATOŠ (JASTREB)
K131
509
16
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
274
18
FILIP POPIĆ (ZGDUB)
K132
264
32
DORIAN RUDIĆ (ZGDUB)
51
13
ROKO BELAK (RUG)
K133
118
36
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
474
10
VANJA VALENTIĆ (JASTREB)
K134
346
6
MICHEL IVIĆ (S.SOKOL)
157
22
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
K135
181
9
MARKO ZARIĆ (ORIENT1)
203
15
NOA IGRC (ZGDUB)
K136
272
13
VALENTINO GARIP (ZGDUB)
508
7
FRAN MARKOVIĆ (JASTREB)
K137
52
36
MATEJ ŠAPINA (RUG)
487
29
JAN LAKATOŠ (JASTREB)
K138
274
20
FILIP POPIĆ (ZGDUB)
264
41
DORIAN RUDIĆ (ZGDUB)
K139
118
50
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
157
34
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
K140
203
28
NOA IGRC (ZGDUB)
272
22
VALENTINO GARIP (ZGDUB)
K141
52
35
MATEJ ŠAPINA (RUG)
264
37
DORIAN RUDIĆ (ZGDUB)
K142
118
40
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
203
29
NOA IGRC (ZGDUB)
K144
264
39
DORIAN RUDIĆ (ZGDUB)
118
57
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. DORIAN RUDIĆ, ZG-DUBRAVA
3. NOA IGRC, ZG-DUBRAVA
3. MATEJ ŠAPINA, RUGVICA