Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Jastreb Limač Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači A-30
Limači A-33
Limači A-36
Limačice A-30
Limači B-30
Mlađi kadeti (10-7 kup) -39
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -51
Kick (muški) - 2009, 2010
Kick (ženski) - 2009, 2010
Limači A-30
J003
144
12
ANTONIO SENTIGAR (OZALJ)
326
5
GABRIJEL ZAGAJŠAK (METALC)
J004
443
2
HRVOJE VUŠAK (JASTREB)
16
9
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
J005
458
0
LOVRE PRLIĆ HADŽISELIMOVIĆ (JASTREB)
545
1
FILIP PREDOJEVIC (KOZARA)
J006
452
6
IVANO KAURIĆ (JASTREB)
254
16
SVEN TINODI (TIGAZ)
J007
418
5
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
329
10
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
J008
441
11
ROKO GULIN (JASTREB)
359
8
BORNA KRALJEVIĆ (S.SOKOL)
J009
469
6
VITO KARPIŠEK (JASTREB)
162
11
VITO VOJAK (BAN-PAN)
J010
169
0
DOMINIK POTLAČEK (ZTŠ)
18
0
IVE GLIGORA (NOVALJA)
J015
144
2
ANTONIO SENTIGAR (OZALJ)
16
15
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
J016
545
11
FILIP PREDOJEVIC (KOZARA)
254
13
SVEN TINODI (TIGAZ)
J017
329
8
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
441
2
ROKO GULIN (JASTREB)
J018
162
14
VITO VOJAK (BAN-PAN)
169
1
DOMINIK POTLAČEK (ZTŠ)
J022
16
1
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
254
0
SVEN TINODI (TIGAZ)
J023
329
1
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
162
0
VITO VOJAK (BAN-PAN)
J026
16
5
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
329
7
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
Medalists
1. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
2. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. VITO VOJAK, BANIJA PANDAS
3. SVEN TINODI, Tigar Zagreb