Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
17th Jastreb Limač Open
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
TEŽA/LETO
Limači A-30
Limači A-33
Limači A-36
Limačice A-30
Limači B-30
Mlađi kadeti (10-7 kup) -39
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -51
Kick (muški) - 2009, 2010
Kick (ženski) - 2009, 2010
Limači A-36
F001
297
8
ANDRO KREGAR (TKSUŠAK)
456
3
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
56
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
F002
167
16
LAN KREMPL (TKD KBK)
442
6
VITO KNEŽEVIĆ (JASTREB)
71
FILIP SPICEK (BIST)
F003
367
2
PATRIK KRUŽIĆEVIĆ (S.SOKOL)
449
1
MARIO DULIBIĆ (JASTREB)
305
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
60
KRISTIAN GLIGORA (NOVALJA)
440
TIN HORVAT (JASTREB)
F007
297
7
ANDRO KREGAR (TKSUŠAK)
56
2
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
F008
167
9
LAN KREMPL (TKD KBK)
71
5
FILIP SPICEK (BIST)
F009
367
2
PATRIK KRUŽIĆEVIĆ (S.SOKOL)
305
7
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
F010
60
3
KRISTIAN GLIGORA (NOVALJA)
440
11
TIN HORVAT (JASTREB)
F018
297
6
ANDRO KREGAR (TKSUŠAK)
167
7
LAN KREMPL (TKD KBK)
F019
305
9
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
440
7
TIN HORVAT (JASTREB)
F026
167
10
LAN KREMPL (TKD KBK)
305
11
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
Dobitniki medalj
1. MARIO ILIJA PRKIĆ, DUGO SELO
2. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR
3. TIN HORVAT, Jastreb
3. ANDRO KREGAR, SUŠAK