Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Jastreb Limač Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači A-23
Limačice B-24
Kick (muški) - 2004 - 2006
Kick (muški) - 2007, 2008
Kick (muški) - 2009, 2010
Kick (muški) - 2011
Kick (ženski) - 2004 - 2006
Kick (ženski) - 2007, 2008
Kick (ženski) - 2009, 2010
Kick (ženski) - 2011
Kick (ženski) - 2004 - 2006
K027
159
40
EVA KELNER (JAKOVLJ)
234
39
LUCIJA ANIĆ (ČIGRA)
436
STELA JOZIĆ (OTOK)
K029
209
48
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (TKD ZO)
315
23
MIA DOLENEC (TKDDS)
247
LORENA PETAK (HIVANEC)
K030
134
62
ELA DOLENAC (FOX)
236
32
LANA KORNFELD (ČIGRA)
423
CHIARA IVAS (VODICE)
K031
207
28
EVA JURIN (TKD ZO)
534
48
DORA GERIĆ (ZAPRSC)
330
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
K032
135
46
EMA SEKULIĆ (FOX)
238
39
TIJA VUKSAN (ČIGRA)
160
PATRICIJA KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
K033
205
57
LANA BOGDAN (TKD ZO)
535
49
TIA MATAS (ZAPRSC)
310
IVANA LUCIĆ (TKDDS)
K034
206
54
CHIARA MILIŠA (TKD ZO)
239
48
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
143
GABRIJELA MATOVINOVIĆ (NA)
K035
347
24
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
537
3
ANA ŠIMUNIĆ (ZAPRSC)
233
EVA JAPUNDŽIĆ (ČIGRA)
K036
159
42
EVA KELNER (JAKOVLJ)
436
40
STELA JOZIĆ (OTOK)
K037
209
52
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (TKD ZO)
247
21
LORENA PETAK (HIVANEC)
K038
134
59
ELA DOLENAC (FOX)
423
37
CHIARA IVAS (VODICE)
K039
534
52
DORA GERIĆ (ZAPRSC)
330
49
MANUELA PRANJIĆ (TKDDS)
K040
135
38
EMA SEKULIĆ (FOX)
160
39
PATRICIJA KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
K041
205
53
LANA BOGDAN (TKD ZO)
310
33
IVANA LUCIĆ (TKDDS)
K042
206
53
CHIARA MILIŠA (TKD ZO)
143
32
GABRIJELA MATOVINOVIĆ (NA)
K043
347
30
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
233
32
EVA JAPUNDŽIĆ (ČIGRA)
K044
159
40
EVA KELNER (JAKOVLJ)
209
61
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (TKD ZO)
K045
134
63
ELA DOLENAC (FOX)
534
61
DORA GERIĆ (ZAPRSC)
K046
160
38
PATRICIJA KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
205
53
LANA BOGDAN (TKD ZO)
K047
206
59
CHIARA MILIŠA (TKD ZO)
233
34
EVA JAPUNDŽIĆ (ČIGRA)
K048
209
50
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (TKD ZO)
134
58
ELA DOLENAC (FOX)
K049
205
56
LANA BOGDAN (TKD ZO)
206
58
CHIARA MILIŠA (TKD ZO)
K051
134
44
ELA DOLENAC (FOX)
206
54
CHIARA MILIŠA (TKD ZO)
Medalists
1. CHIARA MILIŠA, ZMAJEVO OKO
2. ELA DOLENAC, Fox
3. LANA BOGDAN, ZMAJEVO OKO
3. KORNELIJA ERCEGOVIĆ, ZMAJEVO OKO