Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Jastreb Limač Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači A-27
Mlađi kadeti (10-7 kup) -30
Mlađi kadeti (10-7 kup) -33
Mlađi kadeti (10-7 kup) -39
Mlađi kadeti (10-7 kup) -47
Mlađi kadeti (10-7 kup) -51
Limači A-27
G001
465
10
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
279
8
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
G002
464
10
MARKO POSAVEC (JASTREB)
149
17
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
G003
467
17
STJEPAN KEREČENI (JASTREB)
280
13
PATRIK VISINSKI (MED)
546
LAZAR ČELICA (KOZARA)
G004
437
10
TIN HOJSKI (JASTREB)
245
14
GABRIJEL GLAVAČ (ORI)
412
DANIEL SKRTIC (JASTREB)
G005
468
11
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
405
6
LOVRO BORČIĆ (TKSUŠAK)
332
MUHAMED HUREM (TKDOLC)
G009
465
12
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
149
13
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
G010
467
10
STJEPAN KEREČENI (JASTREB)
546
4
LAZAR ČELICA (KOZARA)
G011
245
0
GABRIJEL GLAVAČ (ORI)
412
0
DANIEL SKRTIC (JASTREB)
G012
468
6
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
332
5
MUHAMED HUREM (TKDOLC)
G020
149
17
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
467
5
STJEPAN KEREČENI (JASTREB)
G021
245
3
GABRIJEL GLAVAČ (ORI)
468
7
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
G026
149
12
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
468
11
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
Medalists
1. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
2. SVEN KOLEVSKI, Jastreb
3. STJEPAN KEREČENI, Jastreb
3. GABRIJEL GLAVAČ, Orion
Mlađi kadeti (10-7 kup) -30
C001
325
2
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
97
18
SOMA ANDOR (GOLDSRS)
130
EDI STIPANOVIĆ (NA)
C002
549
0
IGOR RAILIC (KOZARA)
219
0
STJEPAN MIKIĆ (TKV)
381
DARIJE JURIŠIĆ (OSVI)
C003
337
16
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
365
3
VITO STJEPAN ČAVAR (TKDDS)
218
LUKA PRELOG (TKV)
364
MATIJA KUNJEK (RADNIK)
394
TOMISLAV JANDRIĆ (PLTVICE)
C008
97
12
SOMA ANDOR (GOLDSRS)
130
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
C009
549
8
IGOR RAILIC (KOZARA)
381
3
DARIJE JURIŠIĆ (OSVI)
C010
337
10
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
218
3
LUKA PRELOG (TKV)
C011
364
1
MATIJA KUNJEK (RADNIK)
394
9
TOMISLAV JANDRIĆ (PLTVICE)
C020
97
1
SOMA ANDOR (GOLDSRS)
549
6
IGOR RAILIC (KOZARA)
C021
337
14
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
394
2
TOMISLAV JANDRIĆ (PLTVICE)
C027
549
1
IGOR RAILIC (KOZARA)
337
0
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
Medalists
1. IGOR RAILIC, TKD/Kozara/ Prijedor
2. RAHIM TRTOVAC, Olimpic Sarajevo
3. SOMA ANDOR, Goldstars
3. TOMISLAV JANDRIĆ, Plitvice
Mlađi kadeti (10-7 kup) -33
D011
192
7
FRAN BEŠVIR (VARAZDN)
451
6
IVANO GRIGOROV (FOX)
322
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
D012
390
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
248
2
JAN GVOZDEN (ORI)
400
MATEJ JURIĆ (SOMOBOR)
D013
122
12
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
355
4
KARLO VARGA (RADNIK)
368
TIN SLOVENEC (BIST)
D014
398
10
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
371
7
ANTE BRAJKO (ZGDUB)
54
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
D018
192
12
FRAN BEŠVIR (VARAZDN)
322
8
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
D019
390
13
IVAN POLJAK (PLTVICE)
400
4
MATEJ JURIĆ (SOMOBOR)
D020
122
12
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
368
11
TIN SLOVENEC (BIST)
D021
398
10
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
54
6
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
D024
192
8
FRAN BEŠVIR (VARAZDN)
390
17
IVAN POLJAK (PLTVICE)
D025
122
4
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
398
8
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
D027
390
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
398
7
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
Medalists
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
3. FRAN BEŠVIR, Varaždin
3. LUKA VUNIC, Ljubija-Prijedor
Mlađi kadeti (10-7 kup) -39
B001
217
32
JAN MARIĆ (TKV)
301
19
ANTONIO SEDLIĆ (S.SOKOL)
240
JAN JELOVAC (ČIGRA)
B002
349
0
JOSIP IVANČIĆ (MONTR)
193
0
JURA ZRNIĆ (VARAZDN)
369
LEON NEMET (ZGDUB)
B003
202
18
FILIP FUČEK (ZGDUB)
313
25
AHMED HUREM (TKDOLC)
402
GABRIJEL MATIJEVIĆ (PLTVICE)
115
ERIC FULLER (ZADAR)
299
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
B009
217
6
JAN MARIĆ (TKV)
240
5
JAN JELOVAC (ČIGRA)
B010
193
18
JURA ZRNIĆ (VARAZDN)
369
8
LEON NEMET (ZGDUB)
B011
313
10
AHMED HUREM (TKDOLC)
402
4
GABRIJEL MATIJEVIĆ (PLTVICE)
B012
115
10
ERIC FULLER (ZADAR)
299
17
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
B021
217
18
JAN MARIĆ (TKV)
193
1
JURA ZRNIĆ (VARAZDN)
B022
313
22
AHMED HUREM (TKDOLC)
299
28
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
B027
217
3
JAN MARIĆ (TKV)
299
5
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. KARLO KAJBA ŠIMANIĆ, SUŠAK
2. JAN MARIĆ, VRBOVEC
3. AHMED HUREM, Olimpic Sarajevo
3. JURA ZRNIĆ, Varaždin
Mlađi kadeti (10-7 kup) -47
B004
106
0
MILOS JELICIC (LJUBIJA)
277
0
ROKO GRGAC (ČIGRA)
147
KARLO DELKOVIĆ (OZALJ)
B004.1
316
0
BILAL PEHILJ (TKDOLC)
555
0
EMANUEL RADIĆ (FOX)
357
MATEJ HABDIJA (RADNIK)
B013
277
11
ROKO GRGAC (ČIGRA)
147
9
KARLO DELKOVIĆ (OZALJ)
B014
555
14
EMANUEL RADIĆ (FOX)
357
20
MATEJ HABDIJA (RADNIK)
B023
277
25
ROKO GRGAC (ČIGRA)
357
27
MATEJ HABDIJA (RADNIK)
Medalists
1. MATEJ HABDIJA, Radnik
2. ROKO GRGAC, Čigra
3. EMANUEL RADIĆ, Fox
3. KARLO DELKOVIĆ, Ozalj
Mlađi kadeti (10-7 kup) -51
C017
319
8
ARMIN POPARA (TKDOLC)
73
1
LEON PERKOVIĆ (BIST)
C017.1
554
3
BILAL PEHILJ (TKDOLC)
129
1
NOA KOLJĐERAJ (NA)
C025
319
4
ARMIN POPARA (TKDOLC)
554
11
BILAL PEHILJ (TKDOLC)
Medalists
1. BILAL PEHILJ, Olimpic Sarajevo
2. ARMIN POPARA, Olimpic Sarajevo
3. NOA KOLJĐERAJ, Taekwondo klub Našice
3. LEON PERKOVIĆ, Bistra