Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17th Jastreb Limač Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
TEŽINE / UZRASTI
Limači A-25
Mlađi kadeti (10-7 kup) -30
Mlađi kadeti (10-7 kup) -33
Mlađi kadeti (10-7 kup) -43
Mlađi kadeti (10-7 kup) -47
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -27
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -33
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -36
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -43
Mlađi kadetkinje (10-7 kup) -36
C004
191
13
ANDREA STANIC (LJUBIJA)
384
0
TEA KARAPANDŽA (OSVI)
211
CHIARA MILIŠA (TKD ZO)
100
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
58
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
92
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
360
LARA BOŠKOVIĆ (RADNIK)
548
NIKOLINA DAMJANOVIC (KOZARA)
61
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
C012
191
14
ANDREA STANIC (LJUBIJA)
211
11
CHIARA MILIŠA (TKD ZO)
C013
100
0
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
58
4
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
C014
92
17
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
360
5
LARA BOŠKOVIĆ (RADNIK)
C015
548
11
NIKOLINA DAMJANOVIC (KOZARA)
61
8
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
C022
191
22
ANDREA STANIC (LJUBIJA)
58
14
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
C023
92
22
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
548
20
NIKOLINA DAMJANOVIC (KOZARA)
C028
191
6
ANDREA STANIC (LJUBIJA)
92
12
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. BOJANA JOSIC, Ljubija-Prijedor
2. ANDREA STANIC, Ljubija-Prijedor
3. NIKOLINA DAMJANOVIC, TKD/Kozara/ Prijedor
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA